Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Ajde ljudi kacite slike, ispada da samo zmitjkoe, micke i ja kacimo.
Stide se kad smo postavili tako visoke standarde! :P Ili možda imaju isti problem sa PPP, pa treba 20x da probaju da se kače dok se ne prijave i onda te izbaci pre nego što uspeš da odkucaš post :(
Link to comment
Stide se kad smo postavili tako visoke standarde! :P Ili možda imaju isti problem sa PPP, pa treba 20x da probaju da se kače dok se ne prijave i onda te izbaci pre nego što uspeš da odkucaš post :(
ja mislim da je ono prvo u pitanju :Da na stranu sto mi one Zmitjkove fotke tako pomazu da se nerviram sto ne mogu da promenim povratak na avio karti i da osim posetim ['samo'] NYC i Chicago, ne odem malo i na zapadnu obalu. Mada, tesim se , bice mart, nece biti lepo vreme :D
Link to comment
Inace Canon 70-200 f/4.0 L USM je izvanredan objektiv, nevereovatne ostrine. Nije nesto narocito skup (kao ostali iz L serije, nasao sam ga na netu za samo $539 + shipping) ali je brate ogroman. Kada to cudo stavis na kameru svi misle da si paparazzo. Ipak, moram si ga priustiti.
ovde su sad i on i 70-300 IS oprilike isto posle cashback-a [oko ?280] i tako mi je tesko da se odlucim - a mora samo jedan...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...