Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Tri-cetiri metra otprilike. Sto?
pa onaj cuveni problem da se ljudi kad im pridjes blizu 'promene'. ako juris neku spontanost, bez tog nekog 'poziranja'.mozda razlog vise za nabavku onog telca? :D [mada opet gledam i onaj 70-200 f4 L - muci me sto na oba Canon daje cashback trenutno]
Link to comment
pa onaj cuveni problem da se ljudi kad im pridjes blizu 'promene'. ako juris neku spontanost, bez tog nekog 'poziranja'.mozda razlog vise za nabavku onog telca? :D [mada opet gledam i onaj 70-200 f4 L - muci me sto na oba Canon daje cashback trenutno]
Ovaj jadnicak nije ni znao da je uslikan. Praviti portrete je veliki problem. Postoje dva nacina: ili da portret "ukrades" (kao u ovom slucaju) ili da pitas "model" za dozvolu za uslikavanje i saradnju (u tom slucaju, kao sto kazes, nestaje spontanost). Neki ljudi primete da su uslikani i ne reaguju, srecom nije mi se (jos) desilo da neko (neprijateljski) reaguje. Praviti portrete ljudi koje poznajem ili profi modela za mene je potpuno neinteresantno.Inace Canon 70-200 f/4.0 L USM je izvanredan objektiv, nevereovatne ostrine. Nije nesto narocito skup (kao ostali iz L serije, nasao sam ga na netu za samo $539 + shipping) ali je brate ogroman. Kada to cudo stavis na kameru svi misle da si paparazzo. Ipak, moram si ga priustiti.
Link to comment

Reutersov servis za user submitted fotke> http://www.reuters.com/youwitness

Share your pictures and video with Reuters and Yahoo! You Witness News ? and share them with the world.Reuters news reaches over one billion people around the world each day.Join our award-winning photographers to share the newsworthy events you've witnessed.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...