Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Hvala na komentarima. Imate na flickr veliki file pa si kacite ako hocete (maxivida i cowboy). Eto vam dozvola i te stvari. @ Micke, ovo ti je slikano u Pichnu (na pol puta imedju Labina i Pazina. Pican) Nisam bez veze stavio takav naslov. Posto je Pican na brdu a ovaj zid na rubu litice, s prozora bi stvaro pucao pogled!

Edited by minja
Link to comment
Nadam se da te ovaj baja nije čuo da ga slikaš :)
Nije, inace ne bilo ni slike ( a mozda ni mene). Nakasljao sam se kad sam okin'o. Moram da nadjem kameru sa prigusivcem (inace uvek krisom slikam ljude/portrete, osim one gore pink babe koje je pocela da se dere jer sam je slikao pre nego sam ubacio pare u njeno cance. Opasan je ovo posao/hobi/pasija.
Ove poslednje mi se sve jako dopadaju!
Hvala. :) Inace ovom serijom slika iz Friska (jos par dana) zavrsavam album sa zapadne obale (i sa Minoltom). Prelazim na Canon i slobodnu formu (uglavnom iz grada u kojem zivim (ja sam "ulicni slikar").
Link to comment
Hvala. :) Inace ovom serijom slika iz Friska (jos par dana) zavrsavam album sa zapadne obale (i sa Minoltom). Prelazim na Canon i slobodnu formu (uglavnom iz grada u kojem zivim (ja sam "ulicni slikar").
Jedva čekam, inače mora da ti je bilo jako lepo u SFu ako napravim paralelu sa mojim slikama iz Londona, za koje držim da su mnogo bolje od onih iz Kine, jer sam se tamo, lično, mnogo bolje osećao.(ako neko ne zna o čemu pričam pogledati ovde)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...