Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Ne znam na koji od ovih topica da pitam, pa cu ovde.

 

Gde, u BGu, da idem da izradim fotografije? Imam par radnji u sirem kraju, ali nekako nisam zadovoljan dosadasnjim njihovim fotkama, a ovo je bitna tura koju hocu da izradim. Cena mi nije mnogo bitna, samo da bude kvalitetno.

Link to comment

Nikada nisam isao tamo, a znam za tu radnju. Oni valjda organizuju i one neke foto razmene?

 

Ja zapravo trazim gde da ih izradim, a da budu kvalitetne, da mi ih nesto ne posvetle ili potamne, hocu ih bas onakve kakve su na monitoru. Imao sam razna iskustva sa foto radnjama, a ove su mi fotke bitne i hocu da budu dobre :)

Link to comment

Nikada nisam isao tamo, a znam za tu radnju. Oni valjda organizuju i one neke foto razmene?

 

Ja zapravo trazim gde da ih izradim, a da budu kvalitetne, da mi ih nesto ne posvetle ili potamne, hocu ih bas onakve kakve su na monitoru. Imao sam razna iskustva sa foto radnjama, a ove su mi fotke bitne i hocu da budu dobre :)

bez obzira gdje printas, ako zelis da su ti izradjene fotografije priblizne digitalnim fajlovima onda prvo moras da sinhrozujes profile na svom kompjuteru sa onim gde ih printaju. Edited by Krampa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...