Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

To je Kulpin, ovo je Čib.

 

 

edit typo  bolji je Kulpin

edit lav

IMG_0002.jpg

 

pa jest, ono bio kulpin a ovaj zmajolav je celarevo :) stavio sam par fotki zmajolava i par detalja celareva prekjuce :) inace celarevo je renovirao karslebrg, kastel je pre toga bio u jezivo losem stanju, sada je poprilicno ok spolja, unutra ne znam kako je, nisam ulazio ali sam saznao da su genijalni domaci projektanti zaboravili na sitnicu zvanu elektricne instalacije pa tako kastel nema elektriku :D

 

a to, dal je bolji kulpin ili celarevo, stvar ukusa i raspolozenja, zato su dundjerski lepo imali oba kastela i jos mnogo toga pa boravili gde im je volja kada im je volja :D

 

evo celareva

 

P1020483_zpsumhm1yma.jpg

 

P1020506_zpsinclwzxf.jpg

 

P1020496_zpsye0fvaft.jpg

 

P1020510_zpsqzzofabl.jpg

 

P1020471_zpszqql9v4f.jpg

 

P1020528_zpswk6rzulw.jpg

Edited by Pontijak
Link to comment

:blink: bra'o!

 

Idem prvom prilikom

 

:thumbsup:

 

jedva cekam da vidim fotografije koje ces napraviti tamo :)

 

edit: uradio edit i stavio jos par fotki celareva, naprosto ti to usput, prvo celarevo, pa u seosku kafanu na toceno lav pivo jer je ipak tamo pivara, pa onda lepo u kulpin pa u povratku preko sremskih karlovaca po bermet pa natrag u zemun :)

 

edit2: a i ja koji ne umem da fotkam ljude i nisam slikao neku lepojku pored zgrade pa se ne vidi prava velicina kastela u celarevu, recimo vrata su visoka blizu 4 metra pa ti vidi :D

Edited by Pontijak
Link to comment

idi begaj... dobre su fotke

 

posebno ova

 

da, i meni se ta bas svidja kako je ispala, priznajem, namucio me osnovni snimak od koga je ostao samo frtalj sobe :D

 

ovo je drugi snimak iste sobe

 

P1020636_zps0trc9gjw.jpg

 

@vookela

 

hvala na pohvali :)

 

pa ako me se sete za nastavak serije jagodici - sete me se, mogu da glumim nekog paora, seoskog pijanca recimo

Edited by Pontijak
Link to comment

 kako ono beše: sećaš li se kako smo govorili za ovaj naš kraj - široka ravnica, dubok mrak

 

eh, ja i secanje ne stojimo najbolje od kada mi se uselio onaj nemac koji mi sakriva stvari po kuci i tvrdi da je moj rodjak

Link to comment

Ko zeli da vidi dvorac moze da kupi kartu pa vidi i muzej poljoprivrede u obliznjoj zgradi a posle i dvorac iznutra sa sumom, a sve u pratnji vodica i odgovore na pitanja. Cijena-stvarno sitnica!

 

slučajno poslato sa TT

Link to comment

Ko zeli da vidi dvorac moze da kupi kartu pa vidi i muzej poljoprivrede u obliznjoj zgradi a posle i dvorac iznutra sa sumom, a sve u pratnji vodica i odgovore na pitanja. Cijena-stvarno sitnica!

 

slučajno poslato sa TT

 

+1

 

covek koji radi tamo, pavel, sjajan lik :) 

Link to comment

Ja sam imao zenskog vodica plus sve sto je pricala snimio kamerom :-)

 

slučajno poslato sa TT

 

a jeste, da, radi jedna jako simpaticna devojka kao vodic tamo :)  ja se nadam da ce pppucanstvo koje posecuje ovu temu otici da vidi kulpin, zaista vredi takav izlet

 

P1020622%202_zpsg4cflkuo.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...