Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

@Musky, odlicna. Izgleda kao da si fotkao 10x umanjenu osobu pored ivicnjaka

podsecas me na onu foru od pre neki dan kada sam spomenuo kako nam 'nickname' nije 'aligned center' pa, su onda svi poceli da se javljaju i primecuju istu stvar :D

 

@jm, hvala!

 

ova mi je odavno, ali zato ja volim da nista ne brisem, sada mi je obrada legla. pre sam se mlatio sa ovom fotkom, ovako-onako i nikad nisam bio zadovoljan, sada sam vrlo zadovoljan. to je to! jedina zamerka, ako sam sebi mogu da 'sudim' jeste, trebalo je vise betona ispod ograde. no, sta je tu je, jedino u buducnosti da ponovim ovaj snimak, u smislu, da razmisljam vise.

 

refleksija:

refleksija.jpeg

Link to comment

jel vas necu smoriti ako okacim jos koji triptych? malo sam se vise sada napalio, ne znam sta ce sledece da mi padne na pamet sa istim, ali sam vrlo raspolozen da eksperimentisem u tom smislu.

Link to comment

Kachi Bobe ovo je topik za kacenje.

 

Ja mnogo puta i ne komentarisem stvari koje mi se svide, lurkuje se ovaj topik, nema potrebe da se uvek ima jasan fidbek

Link to comment

cool. uhvatilo me ovo razmisljanje na ovu temu. kapiram da ovo sa peskom, vodom, grancicama i senkama moze da se rabi do jednog odredjenog nivoa, dok ne presusi ideja, ali bas razmisljam na tu temu, u smislu sta posle. eto, to mi je sada zanimacija :)

 

 

triptych2.jpeg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...