Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

možda je bolje ovako npr.može da bude i na levoj strani + rano jutarnji ili kasno večernji štimungi najdonji rakurs™ da što manje linija horizonta zahvata od kuće

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

razvio i skenirao neke filmove iz Soluna, kacicu s vremena na vreme ponesto.tumblr_me4e8fvEK21raj2n0o1_1280.jpgedit: @Indy: odlican kao i obicno. Jab' voleo to da vidim i u nekom lowkontrast modu, mozda bi bilo jos atmosfericnije

Edited by CowBoy
Link to comment

Pa da, to bi i bilo mekse da je sa filma. Ovako, posto je sa digitalca, morao sam nesto da mu radim™.(Medjutim, ovih dana stvarno nemam vremena za bavljenje filmom... sreca, pa to moze da stoji u frizideru mnogo duze nego sto mu je nominalni rok trajanja).

Link to comment
Pitanje za vas, majstore - ima jedna kuća u Banatu gde često idem da pecam:IMG_6445.jpg. Ona je nekako čudno zelena, nesrazmerno visoka, usred ravnice, niskog rastinja i zagasite boje blata, žbunja, i sive mutne vode. Sad, nije ova slika takmičarska nego ideja. Kako biste vi kadrirali tu kuću? ona me svojim odstupanjem od svega neodoljivo privlači kad god sam tamo
Ovo lepo izgleda. Baš ima šmek što je ovako pomalo mutnaKad već ideš često slikaj je više puta u raznim delovima dana sa različitim svetlom sa različitim kadriranjem. verovatno ćeš sam videti najbolju fotografiju ili više njih
Link to comment

Nismo onda imali te "sitije" i ostalije vrazije uvoze s trulog zapada. :D I nije nam ni bilo lose, jedino sto sam bio sumnjiv drugovima milicajcima, sto hodam okolo sa foto-aparatom. :cvorovic:Ova je bila na nekoj (kolektivnoj) izlozbi u salonu foto-saveza Jugoslavije... moj prvenac, mislim. Stara dobra Praktica i fotokemika KB17.

Link to comment

Film je zakon za ovaj dinamicki raspon. Cenim da si zatezao kontrast a masa detalja u tamnom i svetlom delu je jos uvek tu.Cekaj, ovo je ispod zeleznickog mosta (nadvoznjaka kod danasnjeg buvljaka)? Odatle senka?

Edited by CowBoy
Link to comment

jbt pa to je bila pustinja pre trideset godina (i sada je, samo se lendskejp promenio:)Evo nesto sa telefona iz Tosinoga Bunaratumblr_me67y5CSZu1raj2n0o1_1280.jpg

Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...