Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

^hvala maxivida! :)fotka: momenat i obradović ekstra. zamerka - opasno curi desna strana. @vasdvojica tool i ultravox se verovatno odnosi na moju poslednju fotku? inace, to je billy corgan u beogradu.

:P

Link to comment
Da ne ispadne da sam potpuno nestala (ili prestala da se bavim fotografijom :))... Srećna Nova godina svima.
Srecno i vama maxividicima! :) I navrati ovde mnogo cesce.
@vasdvojica tool i ultravox se verovatno odnosi na moju poslednju fotku?
Totalno. Pazi

Ultravox%2B-%2BPassing%2BStrangers.jpg

=========================5313914091_39de819ce6_d.jpg5314510830_aec74f8941_d.jpg

Edited by Indy
Link to comment

indy |zanimljivo. cak je i smek obrade vrlo slican. kool. :)@tvojafotka vrlo zanimljiv kontrast bijele/crne mislim na sam diptych.::ovo su dve fotke koje bih izbrisao sa hdd-a. fotkao pre neki dan i nije mi se dopala kompozicija i motiv na drugoj, ali... nije me mrzelo da probam kako ce se ponasati i sta ce ispasti dok ih budem obradjivao. obe su kao sirove prilicno bez veze. to me cesto podseti u mom slucaju kada je moja baba od nicega napravila nesto lepo za has. kada kazem od nicega, mislim na onaj fazon kada pogledas namirnice koje imas i pitas se "da li vredi pokusavati sa ovim nesto"5314983888_8fba22a684_b.jpg5314389623_1cba39ba5a_b.jpg

Link to comment

ivy | razumem da si videla nesto sto te je asociralo na taj tragican dogadjaj, ali stvarno ne vidim cemu smeh!? nemoj da mislis da ti solim pamet jer se i meni takve stvari desavaju i mogu da mi se dese - nepromisljeno. meni su ta dva dogadjaja zaista urezana u mozak i srce kao najstrasniji dani u ljudskoj istoriji.

Link to comment
ivy | razumem da si videla nesto sto te je asociralo na taj tragican dogadjaj, ali stvarno ne vidim cemu smeh!? nemoj da mislis da ti solim pamet jer se i meni takve stvari desavaju i mogu da mi se dese - nepromisljeno. meni su ta dva dogadjaja zaista urezana u mozak i srce kao najstrasniji dani u ljudskoj istoriji.
jbt, je l sme neko na tvoje montaze da kaze ista osim 'fantasticne su'? <_<
Link to comment

nekako mi deluje da me niste razumeli, tj. smatram da smo dovoljno osvesceni u prepoznavanju nekih stvari sa kojima se ne sali. koje su utkane u nas ovako ili onako... ispasce da stvarno kenjam, ali meni to ne ide. ne radi se o tome da li je fotografija apokalipticna ili podseca na hirosimu-nagasaki. iskreno, smeta mi smajli koji se stavlja pored asocijacije. nije primeran, adekvatan. po meni bi bio, ako bas mora smajli da ide pored asocijacije ovaj. :(grunf|ne! <_<

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...