Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

ko pita taj ne skita ili je to vazilo za neka vremena koja su iza nas.
Сад је "ко пита нема гепеес".
breza je super drvo i list kada u jesen dobije zute boje. meni je to ove jeseni hit, inspiracija (jesenji list od breze) biggrin.gif
Чуј, ове. Сваке јесени. Приде, комшиница такође има две, дивота. Недавно сам качио ону слику са вешом, ту се моје брезе ни не виде, ал'се види нешто од њених. Иначе би ово мрачно доба године било баш усрано.
Link to comment

Pozdrav svim ljubiteljima fotografije i forumasima s kojima sam se druzio u zadnjih nekoliko godina na ovome forumu. Prestajem se baviti fotografijom. Svima puno srece i dobrih fotografija. Lijep pozdrav.Drazen

Link to comment

To se kaze "I'm taking a break". Svakom se to dogadja, evo nema dugo maxivide, a vala i ja sam na 1 breaku. I veci broj talenata koje pratim na flickru su istakli natpis da su na duzem odmoru i ne znaju kad ce se vratiti.Doci ce nova inspiracija, budi siguran.

Link to comment
Prestajem se baviti fotografijom.
jel postoji konkretan razlog (ako hoces da napises javno-zasto) ili je samo nedostatak inspiracije? to mi zvuci apsolutno-kraj, a ne kao sto indy napisa: "I'm taking a break".iskreno me zanima sta je razlog u onom slucaju samo ako je nedostatak inspiracije. u slucaju da je nesto sto neces da podelis sa nama ovde - razumem.
Link to comment

Pa, sta ja znam, necu da nagadjam. Osim ako je daleko bilo ostao bez ocnjeg vida, ja ne vidim sto bi zauvek prestao da se bavi fotografijom, stagod da se desilo. Kad mu bude do toga, onda ce i da fotka. A mozda smo mu jednostavno mi dosadili, sto mu i nije za zameriti.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Pozdrav svim ljubiteljima fotografije i forumasima s kojima sam se druzio u zadnjih nekoliko godina na ovome forumu. Prestajem se baviti fotografijom. Svima puno srece i dobrih fotografija. Lijep pozdrav.Drazen
With all due respect, mislim da ovo jednostavno nije moguce. Uz ogradu da neki dogadjaj u zivotu mozda ima uticaj na takvu odluku ili ono sto je naveo Indy kao moguci razlog. Covek se cesto vraca fotografiji i od nje se rastaje, svaki put kad nestane ispiracija. Kreativna kriza alltheway, drma kao pubertet ili kriza srednjih godina.A ono sto se zaboravlja svaki put kada se to desi je, da mi, u sustini, fotografiju neprestano ucimo svakim novim klikom i da zapravo nikad nismo ni mrdnuli od noob statusa... Nemoj prestati da ucis :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...