Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Pomaljo iz "Drakula Ture". Ako se uputite na istu, ne brzajte obilaske gradova koji su deo standardne ture da bi imali naj vremena za Drakulin dvorac, najmanje zanimljiva je stvar u celoj turi.Temišvar:Hunday Dvorac. Užasno jako i odvratno sunce iza njega u 9 A.M, dajte hint kako se boriti protiv toga, jedino što sam izvalio da pomaže donekle je prebacivanje merenja svetla na spot, ali nemae sile da nebo ne bude sprženo šta god da uradim. Naravno, daleko da sam probao milion stvari, samo koliko moje skromno poznavanje fotkanja dozvoljava :)Sigišoara:Sinaj:Peleš Dvorac:

Link to comment

@ Bob:) Doobre obe.@glas razuman: jbt, ova stara arhitektura je cudo: svako svetlo je kao namesteno za fotkanje. @Indy: druga mi se najvise dojmi. Lepo bi joj stajao veeeliki format.

Edited by CowBoy
Link to comment
@glas razuman: jbt, ova stara arhitektura je cudo: svako svetlo je kao namesteno za fotkanje.
Posebna priča je svetlo u samom starom gradu u okviru grada Sigišoare - sreća da smo se zadesili tamo uveče, atmosfera u tako osvetljenom gradiću je neopisiva.Kuća u kojoj je rođen Grof Drakula:PB013622.JPGSvaka ulica /nema ih puno/ je osvetljena sa ovim reflektorima iz "patosa". Mnogo lepo izgleda.PB013601.JPG
Link to comment
indy | mnogo mi se svidja portret devojke u seriji "hvala&evo"
Meni tu smeta nedostatak oshtrine. Jeste tehnikalija, ali mi zbunjuje oko - prosto sve vreme trazim gde je fokus. Fokusiram:)Bog zna koliko mi je dobrih momenata propalo zbog nemirnog objektiva.edit: dochim ova klupa odozgo razbija. Edited by CowBoy
Link to comment

Za tu fotku korišćen je objektiv sa manuelnim uoštravanjem pri čemu je opaljeno manje-više na slepo... EDIT. Mislim onu sa devojčicom.

Edited by Indy
Link to comment
Meni tu smeta nedostatak oshtrine. Jeste tehnikalija, ali mi zbunjuje oko - prosto sve vreme trazim gde je fokus. Fokusiram:)
ko je tebe sta pitao!
edit: dochim ova klupa odozgo razbija.
ja se sjecam te fotografije + sjecam se i fotografije za koju je dzejms pitao na ovoj stranici.::nove dve i bas sam odusevljen sa njima kako su ispale. ne bih znao da objasnim ako bi me tko slucajno pitao "zasto?" 5234079494_655d35b947_z.jpg5233486769_9da6916a51_z.jpg
Link to comment
ko je tebe sta pitao!::nove dve i bas sam odusevljen sa njima kako su ispale. ne bih znao da objasnim ako bi me tko slucajno pitao "zasto?"
Срећом, ни тебе нема ко да пита :). Слике, напросто, јесу.Ових дана капирам зашто сам оног блесавог 29-II-1992. посадио оне две брезе у авлији. Зато што тако добро изгледају, тако беле, наспрам усраног новембра. А ни децембар се још није показао бољи (осим данас, ајде).
Link to comment
Срећом, ни тебе нема ко да пита :). Слике, напросто, јесу.Ових дана капирам зашто сам оног блесавог 29-II-1992. посадио оне две брезе у авлији. Зато што тако добро изгледају, тако беле, наспрам усраног новембра. А ни децембар се још није показао бољи (осим данас, ајде).
ko pita taj ne skita ili je to vazilo za neka vremena koja su iza nas. breza je super drvo i list kada u jesen dobije zute boje. meni je to ove jeseni hit, inspiracija (jesenji list od breze) :D (malo se zezam u poslednjoj recenici, ali sam apsolutno iskren)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...