Jump to content

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

nemaš problema. uglavnom me ovaj forum veže za fotografiju. malo odem i prošetam se po istom i komentarišem, ali sam najviše vezan za ovaj deo. iskreno, meni nije jasno zašto smaram, ali ako bih prestao da postujem ovde fotografiju i komentare vezane za istu, otišao bih, a ne ide mi se. napraviću alternativu da i meni bude dobro i vama. tj. tebi i još jednom koji se žalio. napraviću sebi topić i postavljaću fotografije tamo sve dok to bude nekome zanimljivo.ja vintage stil volim. eto.

Link to comment
za ovo sam dobio inspiraciju od 1 momka sa dz koji istu takvu uradio tu kod mene u kraju i morao sam da odradim i ja. mnogo mi se svidela njegova fotografija. ovo je duga ekspozicija sa bajsa ixus/om snimljena. 4711678258_4830cdf0b2_b.jpg
uh! obozavam ove motion romantic fotke! sjajna je!
@ Grunf: daj ti okaci nesto svoje, znam da imas:)@ Bob: sto se mene tice, mozes da napravis topitj gde bi kacili (ne samo ti:) vintage obradjene fotke iskljucivo. Sa druge strane, dok su fotke kvalitetne meni nisu dosadne, bilo cije i bilo kako obradjene. Edited by CowBoy
Link to comment
@ Bob: sto se mene tice, mozes da napravis topitj gde bi kacili (ne samo ti:) vintage obradjene fotke iskljucivo. Sa druge strane, dok su fotke kvalitetne meni nisu dosadne, bilo cije i bilo kako obradjene.
napraviću sebi ovde kutak, i pisaću i postavljaću i više verovatno. sve će tu da ide od mene, ako neko želi da postavlja-piše -dobrodošli :)
Link to comment

Odlicna serija Elle:)@Killiana: uh, ovo je dobro. Jako dobra obrada (samo mi otisak prsta nije po ukusu, cini mi se prelaglasen kada se gleda u seriji), dopada mi se koriscenje spotlight-a, deluje prirodno.

Edited by CowBoy
Link to comment
^^ poladroid?
da!
@Killiana: uh, ovo je dobro. Jako dobra obrada (samo mi otisak prsta nije po ukusu, cini mi se prelaglasen kada se gleda u seriji), dopada mi se koriscenje spotlight-a, deluje prirodno.
ko sto rekoh garoviksu, u pitanju je jedan programcic koji se zove poladroid.s tim sto su fotke b&w, ja sam se igrala sa spotlightom i onda ih provukla kroz poladroid. ni meni se ti otisci ne svidjaju, previse odvlace paznju.a i programce je presporo... jutros dok sam nosila na stampu fotke, bas sam razmisljala da bi mi manje vremena otislo na to da sam ih sama obradila da izgledaju kao polaroid fotke... no... sta je tu je.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...