Jump to content

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

pozdrav tebi i cestitke! hvala za komplimente slucajnoj mi cerki:) svaka sugestija, kritika, asasinacija - super dobro dosla!!! sve mogu i hocu da podnesem, samo da zaigram! ziveli!

Link to comment

za ovo sam dobio inspiraciju od 1 momka sa dz koji istu takvu uradio tu kod mene u kraju i morao sam da odradim i ja. mnogo mi se svidela njegova fotografija. ovo je duga ekspozicija sa bajsa ixus/om snimljena. 4711678258_4830cdf0b2_b.jpg

Link to comment

uh miline - otkide ga Minja, ko i svaki put.bobe, or ko god zna, or kauboje akos tu, ima li resenja za moj jad - jab da aplodam motion - al i pre aplodanja vec pise Used 10.22MB of your 10MB global upload quota (Max. single file size: 5MB) , a posle pokusaja imam onaj preteci crveni psovka stajl - nece moci, gospoja! do sad sam lodala png - stas desava?

Link to comment

Sta znaci biti na pravom mestu, u pravo vreme, pa makar to bilo i u mocvari. :D Steta sto nisi dao veci format. Izleda da ova tvoja specifina cyan boja direktno udara na centar za raspolozenje. I naravno kompozicija: idealna kombinacija simetrije (i vertikalna i horizontalna) i pravilo trecina: siroti auto se nalazi bas tamo gde "treba". :lol: Sto opet doprinosi nadrealnosti. Bez PS. :thumbsup:

Link to comment

bobe, ja znam da ces ti sad da popizdis i da me oteras u majcinu, ali moram: osim vintage varijante, postoji jos nacina da se fotka obradi, i da bude podjednako zanimljiva. jako volim topic fotografija, ali sve mi je manje zanimljivo da ga otvorim jer znam sta cu videti; gomilu fotki obradjenih tako da izgledaju idealno za omot kakvog melanholicnog benda sa srednjeg zapada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...