Jump to content

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

hippie lepo. izgleda skroz japanese. a, koja ti je to igračka? ne vidim, nema exif-a. exif je digitalna informacija - sve ti kaže; ko? gde? šta? s' kime? koliko dugo? ... :Dp.s.zar je moguće da nemaš slobodno vreme u onom smislu da ga osetiš? kada kažeš: "jedva čekam" to ima prizvuk: "ko to zna"ivy hvala za pohvalu ili barem pola pohvale :) razmišljao sam o tvom komentaru danima i noćima i danima. mučilo me je to. volim konkretne stvari, a ne podeljene iako često sedim na 2 stolice, možda mi je zbog toga neprijatno, podsetilo me na moju boljku.npr. ako fotkam grad, npr. nećeš videti insekticid, ali sam 100% siguran da je zagađen. ne vidi se, ali je prisutan otrov u ne tako jakim koncentracijama, ali na duge staze pretpostavljam da nije prijatno. npr: 4660373016_6497643841_o.jpg

"ali ja ne volim gradove, zidove"

Edited by bob mould hair style
Link to comment
hippie lepo. izgleda skroz japanese. a, koja ti je to igračka? ne vidim, nema exif-a. exif je digitalna informacija - sve ti kaže; ko? gde? šta? s' kime? koliko dugo? ... biggrin.gif
dodzavola, prvi put cujem za exif -- sachu da uradim 1 risrč, fala..... a igrackica je Canon EOS 400D
Link to comment
Canon EOS 400D
imamo istu igračku :)što se tiče 'exif-a' ako je firefox browser koji koristiš, ovo je dobar add-on. naravno, ovo je samo u slučaju da ti treba tako nešto; da saznaš informacije koje su zabeležene na fotografiji, tipa.. blenda, ekspozicija i još trista čuda.
Link to comment
ivy hvala za pohvalu ili barem pola pohvale :) razmišljao sam o tvom komentaru danima i noćima i danima. mučilo me je to. volim konkretne stvari, a ne podeljene iako često sedim na 2 stolice, možda mi je zbog toga neprijatno, podsetilo me na moju boljku.npr. ako fotkam grad, npr. nećeš videti insekticid, ali sam 100% siguran da je zagađen. ne vidi se, ali je prisutan otrov u ne tako jakim koncentracijama, ali na duge staze pretpostavljam da nije prijatno. npr: 4660373016_6497643841_o.jpg

"ali ja ne volim gradove, zidove"

skroz si uravu,kad bolje razmislim slika skroz oslikava odnos chovek-priroda ili bar chovekovu polovinu odnosakomentar je bio nabrzaka tj ono shto je meni zasmetalo je to shto nisam navikla ili sam zaboravila ili samo zelim da zaboravim chovekovo delovanje tu..ja obichno odem u prirodu daleko od ljudi ili bar toliko daleko da nije vidljiv ljudski uticaj a i vishe sam u fazonu cvece-leptirici-ptichice/zatvoricemo-ochi-mozda-nas-nece-videti pa mi zli pesticid upao u okodakle ja sam u pitanju nikako tvoje foto em umetnichko umece :)
Link to comment

ivyali ja se slažem sa tobom. ono moje unutrašnje biće se slaže sa tobom. sve je to apsolutno besmisleno i ja bih voleo da nema pesticida, nuklearnih elektrana, i svih onih vidljivih i nevidiljivih zagađivača.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...