Jump to content

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

ta stotka me je uvek mamila. nadam se da ću 1 dana i ja imati nju pa ću da crtam sa njom, uh... da ne pričam o tome što su neki na nju kačili obrnutu pedeseticu i blizina je bila skoro kao mikroskop. šalim se, nije baš kao mikroskop, ali je keva. no... :)

Link to comment

Doabr ti pecaroš Indy, jel i to sa emulzije ?? :)) Ja nisam ništa sređivao već par meseci, 30 filmova čeka skeniranje.. :/ A kupio sam epsona V650, kojeg nikako da priključim..

Link to comment

Nisu moje fotografije, ali je moj kostim.U stvari, samo sam htela da dodjem i da se zahvalim McCabe-u na pomoci i upoznavanju sa jednim super mladim talentom :)ejg74k.jpgfwq0px.jpgk16yk6.jpg

Link to comment

Bravo za kostim bravo i za modela:)Fotografije nisu loshe, ali ja bih to zbog teksture kostima malo agresivnije, barem sto se svetla tice. Treca mi je najbolja

Link to comment

@jms, zmitjkoe, cowboythanks.sto se svetla tice, bilo je malih problema, posto je jedan reflektor padao, a drugi zezao, al nema veze.mislim da je veci problem, bas u tome sto je materijal jako zeznut za fotkanje, posto se radi o musemi.ja sam ultra zadovoljna fotkama, anyway.@bghostjeste, to je E :)

Link to comment

Ne mogu a da ne naglasim neophodnost postprodukcijske obrade, pogotovo za fashion i studijske snimke. Vec skromna intervencija (zbog slike u veoma malom formatu) moze da poboljsa sliku.k16yk6copy.jpg

Link to comment

e jeste!ja sam duduk po tom pitanju, umem samo patch i heal tool da koristim po potrebi, al ovo ostalo sto uzmem, ujebem redovno.ali treba post produkcija def. i'll figure it out somehow.

Link to comment

ako imaš sirove [još bolje ako su raw] i ako hoćeš da mi pošalješ da vidim da li ti se dopada da ih ja sredim.1 od varijanti. ništa preterano, elegantno:ejg74ka.jpg?t=1272520387*obrisaću je posle ako nećeš da stoji ovde. tj. moraću da je obrišem jer stoji kod mene na photobucket-u. tu uglavnom kačim primere itd. a, može (nisam siguran) neko da je vidi tamo i da pomisli kako je to moja fotka.

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...