Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

::
Ovaj portret sam preskocio. Odlican. Podseca me ja fragment sa snimanja nekog nemog filma, krop iz shminkernice. Ama jeli ovo shminka na oku? @Indy: ova kucica je neki hdr? Ukomponovano je majstorski. @ Musky: dobra "nedelja", atmosfericna. Smeta ovaj dupli ram (meni barem). Edited by CowBoy
Link to comment

ni ja sam ne znam šta sam ovde sada napisao. čitaj samo ovo: nije šminka, burn alatka. ostalo je neki moj pokušaj da objasnim ovaj portret. cowboy | hvala. nije šminka. osenčio sam sa burn alatkom. u obradi je obrva mnogo bila jaka (iako sam sve layerisao, nisam obratio pažnju) i napravljen je veliki kontrast između obrve i ispod oka, a zatvorio sam sve layere, mrzelo me da se vraćam da nešto menjam. u stvari, najviše me je bunio nos, nikako nisam bio zadovoljan kako je ispalo i sada nisam zadovoljan, a sviđa mi se oko, pogled dole. tako da ću verovatno probati sve ponovo jer mi se sviđa i obrada i to oko, tj. pogled dole. opet, nisam siguran kako će da izgleda jer sam pokušao da izbacim nos iz kadra i ne izgleda kool. možda ponovim snimak, ali ovog puta da postavim sve kako treba jer je ovo snimljeno dok je telefonirala, nije namešteno. ni ja sam ne znam šta sam ovde sada napisao. Zmitjkoe | šta ti znači ovaj crveni podupirač?

Edited by bob mould hair style
Link to comment
@Indy: ova kucica je neki hdr? Ukomponovano je majstorski. [/color]
Nije hdr, obicna fotka konvertovana iz kolor u c/b sa Nik filterom High Structure (po secanju, mislim da je bio taj).
Link to comment
krotka | za početak, možeš da isključiš datum kada fotkaš.
Hvala sa zakašnjenjem. Bio je izlet, a ja volim da znam kad je šta slikano, a ne : Kad ovo beše :blink: ? Tako da mi je datum jedan od najboljih fora na digitalnim fotkama.Naravno, kad se radi o umetničkoj fotografiji ili pokušaju da se napravi ista, to je kao neka vrsta jeresa, kapiram ;) .
Link to comment

Imas u svakoj digitalnoj fotki detaljne informacije o snimku, ukljucujuci i datum (naravno). Desno-klikni misem na bilo koji foto fajl u kompjuteru i pogledaj pod Properties, a zatim izaberi Tab "Details".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...