Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

kada si ušao u zgradu, da li si pitao nekoga za dozvolu ili tako nešto ne treba? pretpostavljam da si ušao na glavni ulaz? mene je iskreno ovo fasciniralo jer neverovatno koliko ima vintage efekat sve, na šta se ja prilično palim, a da ne pričam o tome što se "nametnuo" ovaj prirodni okvir. iz mog ugla, izgleda beogradski ali u onom najfinijem izdanju, jer nema silovanja sa obradom, što verovatno ne bi bilo loše i tako, ali ovako je keva! :D
Od ponedeljka do petka pretpostavljam da nije problem uci neopazeno: tamo ima puno firmica i predstavnistava (ali tada su i guzve po hodnicima pa ne moze da se fotka kako valja). Medjutim, ja sam bio u subotu: usunjao sam se k'o pizda sa nekim klincima koji su vukli instrumente. Posle sam shvatio da im je poslednji sprat idealan za probe, pun je malih ateljea/radionica etc. Izlaz na krov je sasvim onemogucen, sva vrata su zapecacena (velika steta, krov je fantastican).Dakle, nemoj sam pitati portira "da li smes da ides gore i fotkas", bolje kazi da ides kod prijatelja u atelje, i to tek ako te pita: ako te ne pita, samo udji i pravi se nevesht.Evo jos jedne odande:4531659495_bbfe347499_o.jpg... njihov lift. jbt, kakva zgrada!!! Ovako izgleda svetlarnik (moja supruga nije nesto bila raspolozena za poziranje)link... a ovo je pregoreli pokusaj interesantne perspektive na isti:BIGZ-svetlarnik-1.jpg?t=1271619852... dakle, odlicno kontra-svetlo za slikanje modela za akt ubilo se. Edited by CowBoy
Link to comment
... dakle, odlicno kontra-svetlo za slikanje modela za akt ubilo se.
upravo sam shvatio da je je jedna moja ortakinja pozirala tamo, doduše ne za akt. Fotke su bile predobre, baš sam se pita kakvo je svetlo.što se panorame tiče, mogao bi da prošvrljaš po zvezdari. Ja sam ovu dole fotku slikao sa stadiona Mladog OBilića.

9gf2vt.jpg

Link to comment
штета што ти је галеб out of focus.
Ja nisam ni slikao galeba. :-) Slikao sam one stapove sto vire iz vode, galeb se sam ubacio.Evo ih opet, u 1 minja-like interpretaciji.4531003704_2ac43d2290_o.jpg
Link to comment

cowboy | hvala za info. ja kada ulazim u bilo kakvu zgradu da fotkam, moja propusnica je da drmnem par rakijica i tako ulazim :D ove 2 poslednje su školske kada je kompozicija u pitanju. :)indy | e, galebe galebe (to pričam onom galebu što je uleteo bre u kadar :D) ova ti je baš zen.::54.jpg

Link to comment
Izlaz na krov je sasvim onemogucen, sva vrata su zapecacena (velika steta, krov je fantastican).
Stvarno velika steta, pogotovo sto je neverovatan pogled...817910348_3b155ba553.jpg817904176_b66b633f0e.jpg817905428_e8f13f7f66.jpg817021885_1b927e88d9.jpg
Link to comment

kakve kompozicije!!! idemo da razvalimo bre ta vrata od krova, šta bre ne može da im kažemo. to danas pali. vidim da taj krov iz tog ugla ima i onaj krov "ploča" verovatno kada se tu popneš slikaš sve.

Link to comment
kakve kompozicije!!! idemo da razvalimo bre ta vrata od krova, šta bre ne može da im kažemo. to danas pali. vidim da taj krov iz tog ugla ima i onaj krov "ploča" verovatno kada se tu popneš slikaš sve.
Samo mora da se pazi na health & safety, tj. manjak istog...img1888l.jpg
Link to comment
kakvo mesto za portret, ta stolica... :D
Imam par, ali nemam autorizaciju da tudje stavljam, a svoje bas ne moram :D[dosta je i senka] Edited by jms_uk
Link to comment
Samo mora da se pazi na health & safety, tj. manjak istog...
Kako si se popeo na svetlarnik? <_< Ja isao do kraja i udario u vrata necijeg privatnog prostora.@Alfons: pozadina kao za Mona-Lizu:)) blago sfumatirana Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...