Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

bobe, da ti se osvrnem na blog. Vrh stranice izgledao kao lose ucitana stranica, sori ne znam kao da ljepse kazem. Previse je prostora prazno i onda fotka presjecena na dnu, izgleda kao greska.nuf said.
osvrni se, osvrni :Dda, sada kada si to napisao, baš tako izgleda. probaću da vidim da ostane ona glavna fotka kao front bloga i na njoj ću da napišem ime bloga i tekst ću da sklonim, taj što izgleda kao da se loše učitala stranica i sve da povučem još dole da bude razmak između frontalne (glavne) fotke i ostalih postova, tj. fotki. samo da skapiram kako to sve da spustim :Dhvala na sugestiji (sugestije btw su više nego dobro došle ako vas ne zimr)
Link to comment
hvala na sugestiji (sugestije btw su više nego dobro došle ako vas ne zimr)
Ja pogledah na brzaka Page Source, i mislim da si ti malo zeznuo CSS tu. Zato je taj header image tako nisko.
Link to comment

Jutros sam gledala ovaj podforum i pošto sam se i onako spremala u Košutnjak odlučila sam da uzmem foto - aparat. Malo me sramota da pored vaših slika stavim i svoje "rane radove", ali od nečega se mora početi :) . Pratiću PDF i dalje, volela bih da više naučim o fotografijama, a izgleda da ovde imam od koga ;) . IMG_0037.jpgIMG_0041.jpgEdit :

tematski vas pratim, ne i kvalitetom :)
Isto ko i KM... :)
ne pratim ni tematski, ni kvalitetom :lol: Edited by Krotka
Link to comment

indy | почиње јесен је баш добра. штета што ти је галеб out of focus.krotka | za početak, možeš da isključiš datum kada fotkaš. dovoljno je što ga ima u exif-uovu sam verovatno kačio, ali mi se dopada format u kome je sada. nazvao sam je po instrumentalnoj kompoziciji ex jazz sastava e.s.t.. "

"IMG_0380.jpg
Link to comment
bruka!!!
:lol: jel bruka sto sam te pokrao ili bruka sto je dobro? :lol: Malo objasnjenje: ovo je slikano iz svetlarnika BIGZ-a, tako da se ovaj prljavi "ram" sam nametnuo:)Od obrade sam samo zavrnuo hue za par brojeva i dodao zutu u color balance. Edited by CowBoy
Link to comment

pa.. to prvo, ali nema veze. :Dlimsha es :)kada si ušao u zgradu, da li si pitao nekoga za dozvolu ili tako nešto ne treba? pretpostavljam da si ušao na glavni ulaz? mene je iskreno ovo fasciniralo jer neverovatno koliko ima vintage efekat sve, na šta se ja prilično palim, a da ne pričam o tome što se "nametnuo" ovaj prirodni okvir. iz mog ugla, izgleda beogradski ali u onom najfinijem izdanju, jer nema silovanja sa obradom, što verovatno ne bi bilo loše i tako, ali ovako je keva! :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...