Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Хајд' и ову. Видите да нисам неки фотограф ал' боје су се саме сложиле.2934983891_9147aaf798_b.jpgVenice Beach, California (and the sky is grey)

Link to comment
jel ima neko dobre volje da mi pomogne i isfotka mi kostim, do kraja nedelje?
Ja cu da pokusam da pomognem iako verujem da nemam sansi pored ovih naocitih profesionalaca. Ustvari, javio sam se tek onako. Siguran sam da su vec zatrpali inbox.
Link to comment

ako nekoga zanima, otvorio sam 2 bloga. na jednom ću da napravim samo kao za fotke i veći format, a drugi će da bude klasikue kominitue. ovaj je još u pripremi, ali mislim da ću večeras da ga završim. uglavnom su ostale finese: da smanjim font, možda boju fonta ili sAm font da promenim, naslov bloga (možda fotka, možda tekst) datum da isključim i još ponešto. klik na fotku da vidiš gblo [ako hoćeš]nui.jpg

Link to comment
Svidja mi se mada nisam nikakav ekspert za web dizajn. Vrlo je minimalisticki. Mozda samo da promenis naslov (slicica umesto teksta).
hvalaja sam to radio po sistemu: ubodi/nabodi/izbriši/vrati... što bi se reklo - mučenje :D imam otvoren code i nemam pojma, ali štap-kanap i vreme i strpljenje i dođe se do nekog rezultata. + neke stvari sam mogao mnogo brže da odradim samo da sam otišao na youtube i prilično sam zabrljavio sve u samom code-u tako da ću morati da instaliram novi template pa sve ponovo, ali na "normalan" način. btw. "minimalistički" is my middle name :)
Link to comment

bobe, da ti se osvrnem na blog. Vrh stranice izgledao kao lose ucitana stranica, sori ne znam kao da ljepse kazem. Previse je prostora prazno i onda fotka presjecena na dnu, izgleda kao greska.nuf said.4518429717_cdf843c457.jpg

Link to comment
auuu!!!pa spremicu ja nesto drugo za tebe kad dodjes :Ddo tad cu imati jos jedan kostim, za drugi zadatak :D
Vazi se, samo se javni nekoliko dana ranije da se organizujemo. Kad god dodjem na 48h u BG bude malo hectic :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...