Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Da se pohvalim...dobio sam danas mail iz Getty-ja i zele mi uvrstiti sest slika u svoj katalog. Vecu pohvalu (osim Magnuma) skoro da nisam mogao dobiti. :wub:
Čestitke! Ako ti nije "problem" da kažeš kakvu pohvalu si dobio od Magnum-a? :wub:
Link to comment
Da se pohvalim...dobio sam danas mail iz Getty-ja i zele mi uvrstiti sest slika u svoj katalog. Vecu pohvalu (osim Magnuma) skoro da nisam mogao dobiti. :wub:
Bravo Minja!!! cestitam:)
Link to comment
Da se pohvalim...dobio sam danas mail iz Getty-ja i zele mi uvrstiti sest slika u svoj katalog. Vecu pohvalu (osim Magnuma) skoro da nisam mogao dobiti. :wub:
bravissimo Minjamozda ih postavis ovde - da uzivamo i slavimo
Link to comment

hvala svima na cestitkama! Ma fotke sam uglavnom vec stljao ovdje :)Evo thumbnails-i:3044987549_292273ebfc_m.jpg3039429142_9ae1ca715c_m.jpgza ovu mi je posebno drago(jedna od prvih fotki uslikanih slr-om. 2048606238_4c1d1e6e51_m.jpg3011731584_45e282f237_m.jpg2922859858_3d0a4cfbf4_m.jpg2110919508_3247f4b2a1_m.jpg

Edited by minja
Link to comment

Čestitam Minja. I moj prijatelj Scott (shotbyscott na flickru) je dobio istu ponudu, ali kao za gettyjeve stock images. Međutim, za publikaciju nisu prihvatili ništa jer nije bilo u dovoljno velikoj rezoluciji. Oni valjda očekuju da slikaš Hasselbladom, šta li.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...