Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Posto ovde svi iskusni [i manje iskusni] fotografi zalaze, da pitam ovde...Pre par godina, drugar mi ostavio svoj Nikon F60 [N60] sa Nikorr 28-80mm objektivom. Ja kameru uopste nisam isprobavala, posto mi je taj isti drug rekao da bi mozda trebalo da se nosi na popravku jer ne uvlaci film kako treba, ili tako neka glupost.Moje pitanje je... da li da se bakcem i popravljam aparat, zarad pristojnih fotografija ili da ga ostavim da i dalje stoji na polici i skuplja prasinu kao eksponat, a ja da drndam canon powershot a550, i pokusavam da izvucem nesto valjano od tih digitalnih slicica...

Link to comment
Posto ovde svi iskusni [i manje iskusni] fotografi zalaze, da pitam ovde...Pre par godina, drugar mi ostavio svoj Nikon F60 [N60] sa Nikorr 28-80mm objektivom. Ja kameru uopste nisam isprobavala, posto mi je taj isti drug rekao da bi mozda trebalo da se nosi na popravku jer ne uvlaci film kako treba, ili tako neka glupost.Moje pitanje je... da li da se bakcem i popravljam aparat, zarad pristojnih fotografija ili da ga ostavim da i dalje stoji na polici i skuplja prasinu kao eksponat, a ja da drndam canon powershot a550, i pokusavam da izvucem nesto valjano od tih digitalnih slicica...
:unsure:mislim da ponajvise zavisi od kvara i koliko bi kostalo da se popravi. [ovde moze da se nadje telo za ispod 25-30 funti].
Link to comment
hermetico, cestitam. sto ne otvoris topik izlozbe, pa stavis svoje radove, ne znam kolko je ovde umetnika koji izlazu, ali vec tvojebi bile lepo staviti na jedno mesto, mada i ovde su osvezenje - i da, kad i gde se mogu videti te projekcije - zamisljam da je fantasticno, napisi malo o izlozbama kako su prosle, koji su tvoji utisci, kako publika dozivljava - meni je veoma interesantno ovo sto si postavio ovde, pa bih jos
Ja sam, kao, nov ovde, pa nisam hteo da se eksponiram baš previše odmah(ili, u duhu teme, nisam hteo da se preeksponiram...), zapravo sam mislio da to postoji već, neka galerija članova, nefotografska, no, ako ne postoji, biće.Teško žabu u vodu naterati... :)
Link to comment

Nisam nešto dugo slikao. Slikao sam, ali nisam nešto bio raspoložen... Kopam po starim fotkama i gledam ih sad da li su vredne da i dalje stoje na hdd-u. šta znam, ima zanimljivih.Jedna od..."Morao" sam ovakvu obradu da primenim iz razloga jer je background mnogo hevi i ovaj čovek ne dolazi baš do izražaja. 3072362970_d77a9438a2_o.jpg

Link to comment

Hvala maxivida. Probao sada ponovo bw i nije loše. ::Ovo je od danas. Inače u Beogradu juče i danas kao proleće. Vozio sam bajs, ej! Bajs!!! :D I bermude sam obukao. ;) :lol:3076970601_9eec87178d_o.jpg3076970609_8b8acfdb0f_o.jpg

Link to comment

Prešaltovah se malo i na street fotke.. Jedna od mnogobrojnih koja čeka (manju) obradu i neko javno kačenje na neki od popularnih sajtova.. :Dprimerphoto1515ni2.jpgMinolta AF-C + EFKE 400

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...