Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Bravo, Minja! @Hermetico: svidja mi se poslednja, kod ostalih mi smeta white balance (odnosno korisceni film) i nedostatak kontrasta.
Ja sam skroz mutav za fotografiju. To je više bilo bitno kao koncept, instalacija. Tipa, ako rešim da ih printam(a hoću, izlagaću ih i ovde kad tad), iscimaću nekoga od ortaka fotografa da vidi šta može Photoshop da pomogne. Kapiram da može kol'ko tol'ko(mislim da sam samo tu poslednju i sređivao, a ja i ne znam baš da sređujem fotke). Nisam siguran koliko to uopšte spada u fotografiju u uskom smislu... Je l' ima na PPP-u neka galerija za slike, grafike, crteže...? Ja ne videh...A ovom Minjinom sam stvarno zadivljen, nema se šta tu ni oduzeti ni dodati...
Link to comment

Pican, selo u sredisnjoj Istri. Poluraseljen, polunapusten. Sredisnja Istra je puna ovakvih mjesta u kojima skole odavno ne rade. Pican ima 'nesrecu' da nije blizu obale jer bi debeli austrijanci ovo vec pokupovali...3063622904_9170d64c01.jpg

Link to comment
Pican, selo u sredisnjoj Istri. Poluraseljen, polunapusten. Sredisnja Istra je puna ovakvih mjesta u kojima skole odavno ne rade. Pican ima 'nesrecu' da nije blizu obale jer bi debeli austrijanci ovo vec pokupovali...
kuku, kakav mrak! a fotka, kao i uvek, odlicna.
Link to comment

maxi, svaka cast, sjajan sajt, super logo! sve ti se pozlatilo:)ajoj minja, divnih li fotki - svaka remek delohermetico, cestitam. sto ne otvoris topik izlozbe, pa stavis svoje radove, ne znam kolko je ovde umetnika koji izlazu, ali vec tvojebi bile lepo staviti na jedno mesto, mada i ovde su osvezenje - i da, kad i gde se mogu videti te projekcije - zamisljam da je fantasticno, napisi malo o izlozbama kako su prosle, koji su tvoji utisci, kako publika dozivljava - meni je veoma interesantno ovo sto si postavio ovde, pa bih jos====and now for something...kishni split

image20fm9.pngimage30bg6.png

image33ya1.png

Link to comment
Elle, meni onaj drugi krop bio bolji :)
:) sad sam i ja videla, pa mesto edita, evo ga - bice da je taj, ima ih...hvala Johannimage32og0.pngsrce je u marmontovojtaj? il da nastavljam (lol)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...