Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Hvala momci. Indy, već sam dobila prvi polunegativni komentar na Flickru. Ne mogu da kažem da je pogrešno što Nemci nemaju smisla za humor kada je reč o bilo čemu u vezi s nacistima. Skloni su ponavljanju sopstvenih grešaka, pa je bolje sprečiti nego lečiti. U ovoj zemlji, denacifikacija je proces koji još uvek traje.Stoga sam sliku stavila for friends only da ne bih odmah bila linčovana od strane anonimnih hejtera.

Edited by maxivida
Link to comment
Prije porinuca:
deluje vrlo retro pogotovo taj levo čovek. nekako mi on čini kompoziciju. bravo. maxivida čestitam. Edited by photogazing
Link to comment

Maxi svaka čast, stvarno je omot I liga, čak i zamućen :)

Stoga sam sliku stavila for friends only da ne bih odmah bila linčovana od strane anonimnih hejtera.
šmrc, a mislio sam da smo prijatelj :o
Link to comment

Hvala svima. Iju, Micke, sorry, to je bio samo previd. :) Odma' te dojdajem.Kada budem radila omote za Amy Winehouse (ako poživi dotle) i Eltona Johna (da održim high profile :P ) te davala intervjue po Rolling Stoneu ki Eni Lajbovic, spomenuću da su moje fotografije prvo krenule u javnost na ovom i onom forumu :D.

Edited by maxivida
Link to comment

Kada smo vec kod omota za CD... Pre nekoliko godina sam sam uradio seriju omota za indie label Pencilbrain Records. sarajayxd9.jpgSara Jay (Massive Attack)wickedcityxr6.jpgR.O.U.D.O.S. - Wicked Citydanceji7.jpgR.O.U.D.O.S. - Danceromerocoverzt7.jpgRomero - Batucadacheesedetectiveagency2ll9.jpgCheese Detective Agency - 20th Century John Wayne

Link to comment

Odlicni omoti, Zmitjko. Jesi li ti radio i dizajn?@Maxivida: uh, i omot mi se jako svideo, ali kada sam fideo fotografiju ... dizajner je imao sjajan materijal :wub:

Link to comment

eh, što bih ja voleo da napravim nekome nešto :) sad je skoro jedan lik sa dz se pohvalio (svaka čast) njegov motiv je na poštanskim markicama u cg. tako da... to je stvarno vrlo kool. elem...sleeper01-16.jpgpopajima obe noge nego je jednu prekrstio pa mi bilo zanimljivo da ga slikam 02a-1.jpg

Link to comment
Da, photography & design.
Bravo. Kazes "pre nekoliko godina" ... dizajn mi je pozitivno retro.Ako imas jos grafickih radova, otvori topic, pinovacu - mozda imamo jos graficara. Ja se tim poslom bavim takodje:)@photogazing: ovaj ispod mostova je fantastican, jaka fotografija. Edited by CowBoy
Link to comment

jeste, jeste i meni je strava. dobro je da ga nisam probudio. verujem da bi se našao u čudu ili ne znam već. a, plašio sam se da će da se probudi garant na zvuk okidača ili kako se već to zove. thnx :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...