Jump to content

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

kamo "prijatelju"? ovim što prskaju ne ubijaju samo komarce (jadni komarci) nego i razne bube stradaju koje nikom ne smetaju.01-14.jpg02-10.jpg

Edited by photogazing
Link to comment
ovim što prskaju ne ubijaju samo komarce (jadni komarci) nego i razne bube stradaju koje nikom ne smetaju.
'ajd' sto bube stradaju, nego i ljudi...
Link to comment
quicredideritetbaptizatlk0.jpgQui crediderit et baptizatus fuerit, salvus erit
Da znaju samo kakvog su bezboznika pripustili blizu svetinja... :wicked: Vrlo lepo ta tvoja makina radi u low light situaciji.
Link to comment
Da znaju samo kakvog su bezboznika pripustili blizu svetinja... :wicked:
Ma nema veze, oni uvece okade crkvu i kao da djavo nije ni bio, jeftinije nego da stave neki detetktor na ulaz (neki bezicni EKG iz kojeg se vidi da li imas Isusa u srcu).@fotoDa, i sam sam iznenadjen koliko je kvadratni format doprineo lepoti ove serije (mislim da je serija nesto najbolje sto sam do sada uradio, a bakcem se sa fotografijom skoro ceo zivot). Cak se i Hasselblad odrekao kvadratnog formata, mada jos uvek prave najbolje kamere na svetu - H3DII-50 sa neverovatnih 50 Mpixela (i jos neverovatnijom cenom od $40.000). Ostrinu koju ovaj sensor postize prevazilazi kvalitet 6x6 filma.Za Indija jedan jeftini, stari, dobri Hassie.
Link to comment
Vrlo lepo ta tvoja makina radi u low light situaciji.
Evo jos jedne:f/4.5 1/40s ISO 800Prinudjen da maximalno otvorim blendu, slikano iz ruke (!)... sve u svemu nije lose. Sledeci put vucem i stativ.kerkimg4453jv6.jpg
Link to comment
kerk2img4455ju3.jpgI poslednja slika iz katolicke crkve Sv. Nikole u Amsterdamu. Interesantno je da se u okviru ove crkve do skora nalazila i srpska crkva.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...