Jump to content

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

@Nasumica: ovo mi lici na Grzu kod Paracina i stari grad Petrus na istom potezu?Inace, svidja mi se potok, a ove ostale mogle su da budu mastovitije kadrirane :) (citaj: manje simetricne)

Edited by CowBoy
Link to comment
@Nasumica: ovo mi lici na Grzu kod Paracina i stari grad Petrus na istom potezu?Inace, svidja mi se potok, a ove ostale mogle su da budu mastovitije kadrirane :) (citaj: manje simetricne)
u pitanju je sokograd iznad sokobanje....sticajem okolnosti, prvi put sam se popela na same rusevine, obicno bih pokunjeno cekala na klupici u podnozju. <_< <_< hvala, a ja se jos nervirala zato sto mi nisu dovoljno simetricne :P ...sta cu, volem... pokusacu da to promenim ubuduce..
Link to comment
u pitanju je sokograd iznad sokobanje....sticajem okolnosti, prvi put sam se popela na same rusevine, obicno bih pokunjeno cekala na klupici u podnozju. <_< <_< hvala, a ja se jos nervirala zato sto mi nisu dovoljno simetricne :P ...sta cu, volem... pokusacu da to promenim ubuduce..
:lol: zbunio sam se, ja mislio Petrus.Lokacija nije losa, problem su samo ostre senke. Zato sam pomenuo da ne bi bilo lose da si trazila interesantnije uglove.
Link to comment
(Serija: Summer In the City - This is Fucking Photography)
dolazim u NL uskoro na nedelju dana i ocekujem summer :D - dosta mi je ove kise i najvisih dnevnih temperatura od 18C u julu
Link to comment

Pa sad... Holandija nije bas zemlja gde mozes (sa sigurnoscu) da ocekujes summer. Mi ovde gledamo englesku prognozu da bismo znali kako ce vreme biti sutra :lol: . Nadam se da ces imati srecu i potrefiti period lepog vremena. Ako hoces bas bas summer, idi u Beograd.

Edited by Zmitjkoe
Link to comment
Pa sad... Holandija nije bas zemlja gde mozes (sa sigurnoscu) da ocekujes summer.
Ma znam, nego malo zavidim gledajuci ove tvoje fotke :)da ne bude da trolam [samo]2340306329_00a5c2d584.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...