Jump to content

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Ova "skulptura" nalazi se na otvorenom izlozbenom prostoru u okviru Kulturnog parka Westergasfabriek u Amsterdamu. To je veliki (14 hekatara) bivsi industrijski teren koji je pretvoren u kulturni centar gde se odrzavaju pozorisne predstave, izlozbe, koncerti (pre neki dan svirali Radiohead i Massive Attack), gde umetnici imaju svoja atelje, studije itd.O samom autoru ove skulpture ne znam nista i ako me put ponovo navede tamo, pogledacu i javicu. Skulptura je inace malo bucna posto pumpa stalno uduvava vazduh u Velikog Vodju.Izgled najvece hale (bivsi kontejner za gas):gaskontejnerwv9.jpg(nije moja fotka)I jos jedna skulptura iz parka:img3390hq1.jpg

Edited by Zmitjkoe
Link to comment
Ova "skulptura" nalazi se na otvorenom izlozbenom prostoru u okviru Kulturnog parka Westergasfabriek u Amsterdamu. To je veliki (14 hekatara) bivsi industrijski teren koji je pretvoren u kulturni centar gde se odrzavaju pozorisne predstave, izlozbe, koncerti (pre neki dan svirali Radiohead i Massive Attack), gde umetnici imaju svoja atelje, studije itd.O samom autoru ove skulpture ne znam nista i ako me put ponovo navede tamo, pogledacu i javicu. Skulptura je inace malo bucna posto pumpa stalno uduvava vazduh u Velikog Vodju.
Hvala! :)
Link to comment

kazem ja opet, dati JMS-u dobar objektiv i poslati ga u Pariz :) priznajem da otkidam na njegove fotke arhitekture Pariza - sve imaju neku svoju Pricu :)@photogazingja jednostavno vise ne nalazim reci kojima bih opisao kako se meni svidjaju tvoje fotke :)

Link to comment

Svaka cast momci! :thumbsup: narocito mi se svidjaju Aleja i ona crno-bela sa konjima :wub: sledi moj skroman turisticko-amaterski doprinos... :( Bec 2007.post-1652-1215518144.jpg

Link to comment

@Pontijak hvala čovek na lepom komplimentu. znači mi. oh, i te kako mi znači. sve je dobro dok sviraš saksofon :Daleju bih izdvojio zbog onog procepa međ' drvoredima. prvo što mi je palo na pamet kada sam je pogledao: 'vidi bresson' bez zezanja. :)

Link to comment
aleju bih izdvojio zbog onog procepa međ' drvoredima. prvo što mi je palo na pamet kada sam je pogledao: 'vidi bresson' bez zezanja. :)
to je zato sto je aleja u Parizu :Dthx!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...