Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

za arenu kako tako moze da se nadje strim, dok je tu sk neumoljiv

 

a zar taj monopolizam nije pitanje za neku ngo koja se bavi zastitom potrosaca. msm mene licno zabole za rat izmedju sk i arene, samo kao potrosac zelim mogucnost da gledam oba sportska kanala bez da moram da placam dva kablovska distributea?

Link to comment

Ma to je pitanje za RATEL. Arene recimo prenose domaci fudbal, regionalnu kosarku, dakle moraju da budu ponudjene svim operatorima u zemlji po istoj ceni.

RATEL naravno nista nece preduzeti, jer svakako nece kazniti Telekom.

 

edit: RATEL, REM, kako se vec sada zove regulatorno telo..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Jbt, što ne javljate da je ovo počelo... :s_w:

 

"Ženska TV" je prvi domaći kablovski lifestyle kanal koji svojim sadržajima pokriva najširi spektar tipično ženskih, ali i ne samo ženskih interesovanja.

Naš program je koncipiran tako da kroz dnevne ,studijske talk-show emisije čiji su autori i voditelji poznata i priznata tv lica - Snežana Dakić, Boško Jakovljević :lol: i Nina Radulović Lečić, postavlja pitanja i nudi odgovore na sve što interesuje najširu populaciju - od muško-ženskih emotivnih i porodičnih odnosa, do zdravlja, mode, posla, edukacije, showbiznisa i stila.

Tu su i kratke forme koje nude atraktivne i inovativne tv storije o ljubavi, zabavi, kulturi...

Mozaik upotpunjavaju licencni naslovi, hit serije i filmovi i dokumentarne emisije.

 

http://www.zenska.tv/index.php/emisije

 

:Hail:

Link to comment

Imate CS za oko 5e mesečno, i arene i sk, nisam probao  tako da ne znam kako radi....

Koga zanima neka kucka na gugl.

 

Doduše SKovi su sa HR komentatorom.

Edited by Voba
Link to comment

Cini mi se da  se SK1 HR razlikuje od SK1 SRB, a da SK2 i SK3 imaju isti program samo sa različitim komentatorima, ispravite me ako grešim.

Moj kabl operator  kraducka  skoro ceo MAX TV i Polaris i pušta ga u mrežu, za 800 din mesečno ima sve... :0.6:

Na većini kanala su hrvatski titlovi, bugarski komentator na Eurosportu, neki kanali i nemaju titl i slika često trza, skoro neprimetno ali ipak postoje smetnje.

Edited by Voba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...