Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ikom nas malo zeza sa tim +1. Ako ste zaštitili tm možemo da ih tužimo

 

U kakvim su odnosima inače hrvatska nova i naša nova.rs? Pošto ikom na flajeru ima logo hrvatske nove, a u programu naravno novu.rs  i  naravno nova.rs +1 jebeni

Edited by levi
Link to comment

PTT KDS se pobrinuo i za pučanstvo iz Szabatke na privremenom radu u Beogradu, od pre neki dan pola tuceta lokalnih subotičkih kanala plus Duna TV i M2.

Link to comment
  • 3 weeks later...

SBB D3, da li ima neko problem da je odziv prilikom promene kanala vrlo spor, u smislu, da treba par sekundi da bi se kanal promenio, ili bilo koja komanda primenila?

Link to comment

Pa nisam radio nikakav update. Realno, nisam ni znao da to postoji. Nov sam u ovome, uveo sam ga, nema mesec dana jos. Pogledacu sta sa tim da radim, ako ne uspe, pozvacu korisnicki svakako.

Link to comment

OK, reset je resio stvar, automatski je odradio update ali nije bilo novih verzija.

 

Jos jedno pitanje, uredjaj se greje, pa rekao bih bas dosta. Da li je to normalno?

 

Sa zadnje strane gde su ulazi, svi su vrlo vruci kad ih pipnem, a narocito beli kabl koji ide iz kutije spolja (ne znam kako se zove :) )

Edited by Behemoth
Link to comment
  • 2 weeks later...

Izgleda da AS nije bas zainteresovana zbog lose gledanosti, SK kao sada jeste.

Mada, bolje da ne otkupi niko ako ce raditi prenose kao Arena sto ih je radila. :thumbdown:

Link to comment

Izgleda da AS nije bas zainteresovana zbog lose gledanosti, SK kao sada jeste.

Mada, bolje da ne otkupi niko ako ce raditi prenose kao Arena sto ih je radila. :thumbdown:

Ma to neće nikome doneti gledanost...

A i SBB bi to terao na ko zna koji kanal SK...

Vidiš da su i ovaj F4 radili koliko mora...

Jbga treba štedeti za GamePass ????

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...