Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Znam, radio sam to, ali se onda ukućani bune, pošto ja svedem svoju listu na 30-ak kanala. :lol:  Nebitno, ovo ih mrzi, kažu komplikovano, a kad treba da se uglavi N1 umjesto RTS2 odmah iza RTS1, to ih ne mrzi. Ne znam kolika komplikacija može da bude promjena liste kanala na serveru, kad svi D3 risiveri vuku podatke i apdejte sa tog glavnog mjesta.

Edited by James Marshall
Link to comment

Znam, radio sam to, ali se onda ukućani bune, pošto ja svedem svoju listu na 30-ak kanala. :lol:  Nebitno, ovo ih mrzi, kažu komplikovano, a kad treba da se uglavi N1 umjesto RTS2 odmah iza RTS1, to ih ne mrzi. Ne znam kolika komplikacija može da bude promjena liste kanala na serveru, kad svi D3 risiveri vuku podatke i apdejte sa tog glavnog mjesta.

Da znaš kako se tamo radi, mnogo bi bilje rezumeo koja je muka...

 

Tamo je sve muka...

Link to comment

Nema novih kanala ali su bar su na ubacili titl na Discovery i Animal Planet HD.. Sad još da se smiluju i za National Geo i Discovery Science.. :isuse:

Edited by zoki
Link to comment

Jbg ja tu opciju azuriranja zatvorio kad mi je ponudjena. Moze nekako da se manuelno aktivira? 

menu/ podešavanja/ tehnička podešavanja/  sistem info/ ažuriranje softvera

Link to comment

menu/ podešavanja/ tehnička podešavanja/  sistem info/ ažuriranje softvera

 

Odradio update, posle par minuta opet mi ponudio nov, kaže ima novija verzija softvera. Da i to odradim, hoće u nedogled da mi nudi novije verzije (tipa kako koju ranije nisam instalirao pa je krenuo od najstarijeg updejta)?

Link to comment

MLB ne, NFL ima šanse

 

Daj neke detalje za nfl prenose da se lozimo.

Inace, Arena kao najavljuje da ce imati nfl i sledece sezone u ponudi.

Link to comment

Upozorenje - kad apdejtujete softver na D3 može da se desi da slika pobrljavi (postane ljubičasta) i izgubi se ton - potrebno je par puta restartovati D3 risiver (prethodno ugasiti TV) da bi se ovo rešilo

 

Obzirom da se Korisnički Servis nije mnogo uzrujao™ kad sam ih zvao cenim da je ovo česta pojava. :fantom: 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ikom pojačao ponudu uvodeći elitne kanale tipa: NAŠA VREMEPLOV, NAŠA PARTY, AXN SPIN, MOJA TV, PINK STYLE, PINK KUVAR, FIGHT NETWORK... :isuse:

Doduše, pohvala za nove dečije kanale i za, konačno, +1 varijantu za Foxove kanale...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...