Jump to content

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

znaš, mi kontra špijuni, mora da potvrdimo informaciju iz više izvora

;)

A nisu ti rekli da se svi odgovori nalaze u plavom kontejneru iza zgrade? ????
Link to comment

A nisu ti rekli da se svi odgovori nalaze u plavom kontejneru iza zgrade? ????

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Majstori, ako dozvolite, jedno stručno pitanje. Nešto sam guglao, nalazio razne, uglavnom nepotpune odgovore ...

 

U vikendici je jedan stari, ali dobar kolor-televizor, koji nema ni HDMI ni SCART ulaz, već samo antenski ulaz. Da li je moguće prikačiti ga na neki digitalni risiver, i ako jeste, kako je to moguće, šta ide u koju rupu ...  

Evo i konkretni modeli koji ti odgovaraju

  • Synaps 2858, Synaps 2900.
Link to comment

ajde ovde da pitam. daljinski od iptv-a, ne radi mi dugme na za pojacavanje tona. mogu da pojacam samo na daljinskom od televizora ali posto je ovamo na minimum jedva cujem tv. da zovem provajdera (mada 6 meseci koristim daljinski) ili ima neko drugo resenje?

Link to comment

Dosao SBB u moju zgradu :D

 

Blok 30, u zgradi trenutno imam KDS PTT, pokojni Targo (samo jos da mu jave da je umreo), Telekom IPTV (mozda neko i to ima u zgradi) i Orion sa svojim iptv i premium netom.

 

Da li to znaci da ce SBB da preuzme Targo kad ga proglase mrtvim konacno? U poslednje vreme su postali "agresivni" sto se tice kupovine,. Prvo KDS iz NS, pa EuNEt pa sad ako bude i Targo...

Link to comment

druze renne, ovi iz vektora se ne javljaju, kao po obicaju, pa jos uvek nisam nabavio dajjinski. onaj program sma instalirao ali kaze da nece da se poveze na server. jel ima jos neki program koji mogu da instaliram?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...