Jump to content

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ja ne znam gde ovo da pišem. :unsure:
Juče i danas sam na Comedy Central uhvatio neki naš stend ap.

 

imao sam priličan transfer neprijatnosti.....:(

Edited by steins
Link to comment

Jesi uhvatio baš na srpskom ili onu varijantu kad regionalni komičari izvode tačku na engleskom?

 

Ovo drugo nagriza kao kiselina koliki je transfer...

A jos kad se pojavi neka "domaca" komicarka...bas neprijatno.
Link to comment

Postanet, pokojni PTT KDS,, od sutra ukida Arenu 2, 3 4 u osnovnom paketu i moze se gledati samo kroz paytv. A od januara (znaci kraj oktobra) najavljuju sportski paket :isuse: kakvi moroni!

 

Mogli su da sacekaju da prodje LS makar!

Link to comment

Postanet, pokojni PTT KDS,, od sutra ukida Arenu 2, 3 4 u osnovnom paketu i moze se gledati samo kroz paytv. A od januara (znaci kraj oktobra) najavljuju sportski paket :isuse: kakvi moroni!

 

Mogli su da sacekaju da prodje LS makar!

 

Za sada su sve 4 Arene uredno vidljive u analognoj ponudi u Bgd. Bumo videli kada večeras krene prenos LŠ.

Link to comment

Realno, dugo je i trajalo. Imali smo 2 Sportkluba i 4 Arene, za koje od samog početka produžuju "promotivni period".

 

Meni Pošta ne deluje previše zainteresovano da se bavi ovim poslom, jel ima šanse da neko od ozbiljnijih igrača (SBB, Ikom) preuzme njihovu mrežu?

Link to comment
Euroleague Basketball and Sportklub have agreed that the network will remain the official broadcasting partner of the Turkish Airlines Euroleague in the Balkans for four additional seasons through the end of this decade. 

 

Sportklub already held the rights to broadcast Euroleague games for the 2014-15 season, its fifth season in a row as a rights-holder of the competition. The new agreement means that Sportklub will be the home of the Euroleague in the Balkans region for years to come, making it one of the competition's most durable long-time partners. 

 

Sportklub broadcasts in Slovenia, Croatia, Serbia, Montenegro, Bosnia and Herzegovina, and the Former Yugoslav Republic of Macedonia. It is well-known for the strength of its world-wide sports content. 

 

As part of the terms, Sportklub will broadcast not only Euroleague games, but also the weekly Euroleague magazine, One Devotion.

 

Najs. ABA je vec maznuta od Arene i sad samo cekam da maznu i TSL da me do kraja spasu od strimova :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...