Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

superica, hvala još jednom... da znam čime raspolažem pošto mi reče da ima njihov "najjači" paket a verovatno je to bilo u periodu kad je on uzimao ili se nikada nije ni odnosilo na HD ponudu kanala.

 

ovo za tenis je bogovski pošto može da ga gleda do smrti i nazad :thumbsup:

Link to comment

superica, hvala još jednom... da znam čime raspolažem pošto mi reče da ima njihov "najjači" paket a verovatno je to bilo u periodu kad je on uzimao ili se nikada nije ni odnosilo na HD ponudu kanala.

 

ovo za tenis je bogovski pošto može da ga gleda do smrti i nazad :thumbsup:

Najjači paket uključuje i hbo, cinemaxove i pinkove filmske kanale, 2150 dinara pretplata ukupna
Link to comment

e dodatni kveščn... jel to KDS pošta rasprodaje svoju infrastrukturu ili se tali sa nekim???

vidim u zgradi matoraca da se raspali vektor šepuri sa ponudom a moji mi kažu da niko ništa bušio i dodatno uvodio nije...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jebote, ja tek juce provalio na poslu da raspali Kopernikus (kojem se sjebe signal cim padne malo jaca kisa) pusta besplatno i mali milion nekih HD kanala, ukljucujuci tu i 4 Arene. Ladno sad imaju i SK paket i Arene, kakvi majstori :Hail:

Link to comment

loš trip sam ja imao sa RTS HD u odnosu na regularni RTS kad je bilo ovo svetsko u basketu... ja kao furam HD za pun užitak, čujem orlanje kod komšija a onda ga vidim tek za 15-tak sekundi kasnije...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...