Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Osecam se kao kad zeljno ocekujem finale, a ono se zavrsi kao neka prijateljska sluzbenim rezultatom 3:0

 

Danima cekah 28i, iako b92 i prvu gledam manje od pinka

Link to comment

šteta što nema nekog novog makavejeva pa da snimi rimejk the coca cola kid, samo da se zove telekom/sbb kid, o akviziteru koji dolazi u babušinac, jedino mesto u srbiji koje nema kablovsku mrežu...

 

ovaj sport je bio adut u rukavu da navataju korisnike koji gledaju sport, a na sbb-u su da pređu na neki od box paketa

 

dakle šta smo imali, umg prodao grand pinku, sbb otišao u neznatni minus sa brojem korisnika, te

:fantom:lekom u mali plus, kopernikus produžio ugovor sa sbb

 

 

vuk sit, ovce na broju

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, SNARC said:

A zasto je SBB onda prihvatio ovako skrnave B92 i Prvu..uplasili se akcije otkazivanja ugovora ?

Verujem da njima bez obzira na teorije nikad nije ni bio cilj da ih izbace iz ponude, samo da dobiju dosta nižu cenu. Jasno je da su to i dobili.

Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Verujem da njima bez obzira na teorije nikad nije ni bio cilj da ih izbace iz ponude, samo da dobiju dosta nižu cenu. Jasno je da su to i dobili.

 

Nizu cenu za sta..tamo ce sad da vrte Corbu i Sundjer Boba u nedogled, tek sad niko nece to da gleda

Link to comment
9 minutes ago, mraki said:

Verujem da njima bez obzira na teorije nikad nije ni bio cilj da ih izbace iz ponude, samo da dobiju dosta nižu cenu. Jasno je da su to i dobili.

ne bih se uopšte kladio u to, minimum su zadržali staru cenu, a ako bih morao da se kladim kladio bih se da su dobili nešto više nego do sad

 

pa ceo zaplet je i bio u toj ceni. kopernikus je zacepio, a ovi nisu hteli da ispratetm 

kopernikus je bio spreman da ih izbace iz paketa

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne bih se uopšte kladio u to, minimum su zadržali staru cenu, a ako bih morao da se kladim kladio bih se da su dobili nešto više nego do sad

 

pa ceo zaplet je i bio u toj ceni. kopernikus je zacepio, a ovi nisu hteli da ispratetm 

kopernikus je bio spreman da ih izbace iz paketa

 

Ajde kad smaram da teram do kraja..

 

Zasto je SBB-u potrebno da imaju ovako skrnav B92 i jos skrnaviju Prvu no inace ?  Da li je ipak tacno da se mogao raskinuti ugovor sa SBB-om ako ove izbace iz ponude ?

 

 

Link to comment

izgleda da jeste

 

pocenjuju ljudi zavisnost o domaćim sapunicama

 


crtica iz komšiluka, zgrada do moje, imaju sbb optiku, vidim danas neki burgijaju i kopaju kanal do ulaza. jel to optika? jeste! telekomova? da!

bačio sam rovca kako da moj ulaz prikopčam na mta optiku al je mrka kapa, il da zovem lučića ili da povučem neke druge veze, al pre toga treba da izvršim presing na predsednicu ss. imam raspali orion

 

da nema evrolige davno bi odjebao sbb, 1599 plaćam neki eon light a ni sam ne znam zbog čega

Link to comment
12 minutes ago, mraki said:

Pa to i kažem, dosta nižu od ove nerealne 11x veće.

Mislim da je ovde Kopernikus popustio, ne SBB.

nižu od te tražene, ali verovatno za nijansu višu nego što je do sad dobijao za nadoknadu

 

i onda dolazimo do poente ove bućke, malo oslabiti sbb-ov broj pretplatnika a za račun telekoma

nema to veze sa novom/n1 ni sa prva/b92

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...