Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

11 minutes ago, jugo said:

 

otprilike da. inace ne bi kupovali lopovske kablovske operatere *nakon* sto su spucali toliki novac u optiku.

a ovaj i slicni forumi su od starta bili puni sbb fanboja. 

botove su privatnici i izmislili, to je pocelo davno, jos kod Sony vs M$.

i verujem da telekom ima mnogo manje (placenih) botova od sbb-a.

 

Ja verujem da je svaki drug zaposlenii u Telekom, bot koji u radno vreme botuje na različitim portalima.

Change my mind :fantom:

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Ja verujem da je svaki drug zaposlenii u Telekom, bot koji u radno vreme botuje na različitim portalima.

Change my mind :fantom:

sad ćeš dobiješ minus... :(

  • +1 1
Link to comment

kako god, na moja pitanja ne odgovarate, vidite samo ono sto zelite. u fazonu LALALA...

a manje vise sve sto pisete o milionima se ponavlja 24/7 na N1 i televizijama. bravo, takav stav je i doveo do propasti drzave.

da, telekom je kriv jer je primao mito, ali kriv je i sbb koji ga je davao.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, jugo said:

kako god, na moja pitanja ne odgovarate, vidite samo ono sto zelite. u fazonu LALALA...

a manje vise sve sto pisete o milionima se ponavlja 24/7 na N1 i televizijama. bravo, takav stav je i doveo do propasti drzave.

da, telekom je kriv jer je primao mito, ali kriv je i sbb koji ga je davao.

 

 

jel moze jedno pitanje i naravno ne moras da odgovoris...

uvek me je interesovalo da li ovo spada u opis radnog mesta i onda imas normu ili se to radi sa idejom da ce te neko primetiti i da ces onda moci da se probijes negde vise u hijerarhiji ( koji god te pravac interesovao stranka/kompanija)  ?

 

pitanje je stvarno dobronamerno, jbg nije toga bilo u moje vreme ...

 

 

Link to comment

da, sire gledano je doprineo. n1 i takvi investitori koje vucic voli.

n1 je osnovan za  vreme vlasti sns.

ne vidim da su nesto konkretno uradili protiv sbb-a ali su zato pttkds unistili.

 

dzabe im sve to, i dalje im nece mnogi verovati jer u krajnjoj liniji kriju svoje motive. nesto ne verujem da su dosli da nas spasu korupcije i afera, bez obzira na sve sto pricaju. njima je vucic "dobar" vise nego djilas ili soros.

pre ce biti da sire svoju imperiju i propagandu.

 

Link to comment
1 minute ago, jorma shparga said:

jel moze jedno pitanje i naravno ne moras da odgovoris...

uvek me je interesovalo da li ovo spada u opis radnog mesta i onda imas normu ili se to radi sa idejom da ce te neko primetiti i da ces onda moci da se probijes negde vise u hijerarhiji ( koji god te pravac interesovao stranka/kompanija)  ?

 

pitanje je stvarno dobronamerno, jbg nije toga bilo u moje vreme ...

 

 

pa ja bih tebe isto to pitao. u stvari posalji mi telefon pa da se cujemo bas ako mi ne verujes.

a to sto ja pisem ovde i nema neku tezinu druze, kao nesto sto se objavi na n1 ili rts ili sto desetak ljudi ovde prica ili na benchmarku itd.

ma znas sta nosi se i svi ostali, necu gubiti vreme vise ebitese

idem da napredujem....

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Evo malo da zabacim bućku 

 

Quote

SBB ima najbrži internet i najbolju mrežu u Srbiji pokazalo istraživanje kompanije Ookla

 

SBB kompanija saopštila je zvanične rezultate merenja zasnovanih na skoro 2 miliona testova korisnika Speedtest® aplikacije koji su potvrdili da je SBB internet najbrži, a fiksna internet mreža najbolje ocenjena u Srbiji*.

 

Na osnovu testova sprovedenih od strane korisnika putem aplikacije Speedtest® kompanije Ookla®, svetskog lidera u aplikacijama za testiranje, prikupljanje podataka i analizu fiksnih i mobilnih mreža, SBB internet u trećem i četvrtom kvartalu 2021. godine ostvario je ocenu 85,78 Speed ScoreTM što je daleko najbolji rezultat u Srbiji[1].

Istraživanje sprovedeno na skoro 2 miliona testova korisnika širokopojasnog interneta, uključujući i testove putem WiFi konekcija od 1.7. do 31.12.2021. godine zvanično je potvrdilo da je internet kompanije SBB najbrži, dok je SBB internet mreža najbolje ocenjena u celoj zemlji na osnovu merenja korisničkog zadovoljstva.

Veoma smo ponosni na ovo priznanje koje je došlo kao rezultat predanog dvodecenijskog rada na razvoju SBB mreže u Srbiji i za Srbiju. Nagrada za najbrži internet i najbolju mrežu prema oceni korisnika, ima dodatnu vrednost sada kada su naši servisi posebno važan deo života svih naših korisnika. Ova nagrada dokaz je dobro obavljenog posla našeg tima, vrhunskih usluga i korisničkog iskustva.“, rekao je izvršni direktor SBB kompanije Milija Zeković.

 

Link to comment
39 minutes ago, jugo said:

pa ja bih tebe isto to pitao. u stvari posalji mi telefon pa da se cujemo bas ako mi ne verujes.

a to sto ja pisem ovde i nema neku tezinu druze, kao nesto sto se objavi na n1 ili rts ili sto desetak ljudi ovde prica ili na benchmarku itd.

ma znas sta nosi se i svi ostali, necu gubiti vreme vise ebitese

idem da napredujem....

 

 

kod mene je ovo drugo ... zivotna mi zelja da zaigram u Premier ligi nego mi ne ide lopta pa sad pokusavam ovako da upadnem gazdi u oci...

a sto se tice telefona, nisi moj tip veruj mi :wub:

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 

 

 

SBB je najbolji i mmmhh najbrži!

 

Čekaj malo, sad kad se Lelekom "pozicionirao na tržištu" možemo da očekujemo kvantne skokove u brzinama kod njih. :laugh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...