Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

3 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel može neko ko ne koristi usluge  niti jednog kablovskog provajdera, već sobnu antenu, da koristi EON aplilaciju?

Ako imas internet, neki uredjaj sa android sistemom, EON van mreze da.

  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, Filozof manijak said:

Jel može neko ko ne koristi usluge  niti jednog kablovskog provajdera, već sobnu antenu, da koristi EON aplilaciju?

EON – gledaj SBB televiziju i van SBB mreže | SBB

 

Imaš više opcija, ali je za sve ključno da imaš dobar internet. Ne mora da bude mnogo brz, ali mora da bude stabilan. Potrošnja je velika, tako da zaboravi ako imaš ograničen paket.

Najbolja je da potpišeš ugovor i onda dobiješ njihov uređaj koji ti pored kablovske sa uslugom video kluba i premotavanjem 7 dana, omogućava i druge aplikacije sa Play prodavnice.

Pored toga imaš mogućnost za još jedan smart tv, kao i za nekoliko dodatnih uređaja (kompjuter, telefon ili tablet)

 

Ako misliš da gledaš sa nalogom nekog sa SBB mreže, a preko nekog ne-SBB interneta nećeš se mnogo nagledati.

Edited by dvb-t manijak
  • Hvala 1
Link to comment

Znam da će me @renne oterati sa topica, ali probajte IPTV liste sa AliExpresa. Meni godinama šljakaju. Jednom su ih pohapsili po Italiji, čini mi se, i bio je prekid par nedelja ali to je bilo prošle godine u doba korone, pa svakako ništa nisam propustio od fudbala.

Najveći problem kad pukne strim na BT sportu (Liga Šampiona npr) ja prebacim na neki drugi kanal (naše Arene ili DAZN ili Zigo Holandija ili slično..) ali zadnjih meseci su prilično stabilni.
 

Kod mene je problem što mi treba dobar net, Telekom mi je nudio 50mb što mi je bilo malo (pre toga sam godinama imao 20mb), a SBB 150mb što sam i uzeo. Sledeće godine u junu mi ističe dve godine sa njima pa ću videti šta dalje, pogotovu zbog selidbe sporta sa SBB na MTS.

Koristio sam prošle zime Arena Cloud (ona 3 meseca free i nešto duže u stvari) i stvarno je bilo užasno iskustvo. Svaki jači meč LŠ, basketa ili derbija, slika je pucala. Jedino sam dobro iskoristio za ove ove domaće serije.

  • +1 2
Link to comment

Pa, mislim meni je radilo i na MTS-ovih 20, ali mi se desilo da malo duže učitava one kanale koji su UHD ili 4K.

Doduše ako hoćeš 2 uredjaja u isto vreme mislim da treba bolji net.

 

Svakako ostavljam prostora renneu i stručnijim forumašima da me isprave ako grešim.

Link to comment

To kad ti vrti i "učitava" nije do neta nego do onoga ko ti je "provajder".
Tako je meni jedna lista počela da vrti dok nije pukla, ono kad su ih pohvatali...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...