Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Sa RTV foruma o SBB-ovom prelasku isključivo na digitalni kablovski signal u Vršcu.

 

Quote

Inače samo da dodam, da se digitalizacija Vršca(koja još uvek nije završena) odvija traljavo tj.neprofesionalno. Naime analogni signal je već neko vreme iskljucen iako nisu sva domainstva digitalizovana. Masa njih još nije dobila D3 mini pa se snalaze gledanjem osnovnih programa preko Set top boxeva ako nemaju novije televizore saT2 tjunerom. Zvanjem call centra sbb dobija se info,, strpite se kolege će vas kontaktirati,,.Stvarno neznam zbog čega tolika žurba sa isključenjem analognog signala kada nisu sve ljude kontaktirali i podelili im D3 mini uređaje. Idalje nijedan lokalni kanal nije ubačen u programsku šemu D3.

 

Quote

Najveći blam je što pojedini ljudi (poznajem par takvih) nisu ni svesni šta ih je snašlo, ostaju bez ijednog programa i zovu sbb call centar i prijavljuju da nemaju ni jedan kanal, operater (neznajući da je analogni signal iskljucen) po protokolu sastavlja reklamaciju kao da je nastupio kvar. Dolazi ekipa proverava instalaciju i utvrđuje,, Znate mi smo isključili signal ali videćemo možda nam je u automobilu ostao neki d3 mini,, Strasno totalna nekordinacija između centrale i ,, operativaca,, na terenu...

 

Link to comment
8 hours ago, vememah said:

Sa RTV foruma o SBB-ovom prelasku isključivo na digitalni kablovski signal u Vršcu.

 

 

 

 

 

Dosta dugo je i potrajao..imao sam nekih 55 kanala za dz ko zna koliko godina vec

Link to comment

Telenorov nalog na benčmark forumu

 

United Grupa nam nije dala prava na distribuciju njihovog sadržaja, tačnije 22 TV kanala, uključujući N1, Nova S, Sport klub. To je razlog zbog kog ove kanale trenutno nemamo u ponudi. Nadamo se da će nam ovo biti omogućeno u narednom periodu, jer nam je cilj da u ponudi imamo što veći broj kanala i što bolji izbor za sve korisnike. ~Dejan

  • +1 1
Link to comment
On 18.11.2021. at 14:44, msv said:

 

TV platforma je u razvoju, pa će korisnici Benchmark foruma moći da iznose konstruktivne kritike koje će ljudi iz Telenora čitati.

 

 

Veca djubrad od telenora ne postoje da se ne lazemo,makar sto se mobilne telefonije tice.

Sto se tice ovih paketa.Ponudili su po skupoj ceni sve ono sto imas kod drugih za manje para.

A politika sbb-a mi je najjaca.Ne damo nikome nase kanale.

Link to comment

Ako sam dobro razumeo, oni u o jedinjenim paketima nemaju uslugu za mobilnu telefoniju a na prvom mestu su baš to, mobilni operater. Cene previsoke. Ako oni nekoga ubede u ovo, svaka im čast.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment

Mesec dana korisnici imaju problem sa tim. Ljudi se žale oni i dalje ne reaguju .Nestvaran bol u ekstremitetima imaju .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

Ako može pomoć. Imam SBB EON smart box, stari Panasonic Viera tv i Sony dvd rikorder. Nemam ideju kao da dovedem sliku na dvd pa da nešto snimi. Iz smart boxa ide hdmi u tv a iz tv-a ne mogu/ne umem da "izvučem" sliku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...