Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Kod mene su (na MTS IPTV-u) otključani svi kanali (čak i Stingray), ima i nekih poklon prazničnih filmova u video klubu, proverite da li je isti slučaj i kod vas...

Edited by Jeremija
Link to comment

Kako se oni uopšte i dalje zovu Telenor?

Čini mi se da je krajnji rok za promenu imena bio negde 2021. :unsure:
 

Hajlajt ponude: možeš da pratiš kretanje servisera koji je krenuo da ti instalira opremu u realnom vremenu na mapi. Ako me to ne opredeli, ja stvarno ne znam šta će.

aaron jackson stuff GIF by The Opposition w/ Jordan Klepper

Edited by mraki
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, mraki said:

Kako se oni uopšte i dalje zovu Telenor?

Čini mi se da je krajnji rok za promenu imena bio negde 2021. :unsure:
 

 

A u kojoj godini ti zivis ?

Link to comment

Ja u 2073. Što?


Ostalo je još mesec i po dana ove godine godine. 
Ulaze u skroz novi segment pod starim imenom, tako da teško da planiraju da ga promene do kraja godine.

 

Edit: sad sam guglao, tad je bila informacija da imaju pravo na korišćenje Telenor imena 33 meseca nakon prodaje, odnosno do počekta 2021.

Edited by mraki
Link to comment
20 minutes ago, mraki said:

Ja u 2073. Što?


Ostalo je još mesec i po dana ove godine godine. 
Ulaze u skroz novi segment pod starim imenom, tako da teško da planiraju da ga promene do kraja godine.

 

Edit: sad sam guglao, tad je bila informacija da imaju pravo na korišćenje Telenor imena 33 meseca nakon prodaje, odnosno do počekta 2021.

korona

  • +1 1
Link to comment

Inače, imam 2 utiska:

1. Uopšte nisu povoljni, ko već nije iz nekog razloga vezan za SBB, Telekom deluje kao dosta bolja i logičnija ponuda od Telenora.

1. Nemaju paket koji uključuje i mobilnu telefoniju. :unsure:

Nešto mi sve to traljavo i amaterski zvuči.

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

Kod mene su (na MTS IPTV-u) otključani svi kanali (čak i Stingray), ima i nekih poklon prazničnih filmova u video klubu, proverite da li je isti slučaj i kod vas...

 

Novogodišnja promocija do 15. 1. 2022.

  • +1 1
Link to comment

Pretpostavljao sam, lepo da su se ovaj put isprsili za 2 meseca.

 

 

Inače da prijavim da kod mene trenutno idu čak tri Arena paketa, 2 u SD-u (od 149 i od 300) i HD (od 700).

Link to comment
Kanali koji su u L paketu, a nisu u M:
 
Filmbox Premium, Ginx Esports, Jim Jam, Boomerang, Cartoon Network, Pink Super Kids, BBC Earth, Viasat Nature, Viasat Explore, Pink Pedia, Pink Kuvar, Pink Reality, Pink Plus, Bravo Music, City Play, Pink Music 2, Pink Koncert, Pink Folk, Pink Extra i Pink Show.
 
Dosta jadan spisak, ali dobro, svaki početak je težak, naročito na ovakvom tržištu na kome su ostala samo dva bitna igrača.
 
Razlika u ceni između L i M paketa s televizijom (duo s netom i trio s netom i fiksnom) je 1200 dinara. L paketi donose i 67% brži internet (250 umesto 150 Mbps).
 
Edited by vememah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...