Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

6 minutes ago, Frank Pembleton said:

Otkazao si kablovsku?

... Shiit has hit the fan
 

 

 

Ne, ali ću za par meseci kad mi istekne dvogodišnji ugovor.

Link to comment








Pa zapravo može i to. Uvede se PPV i biraj/kupi samo utakmice koje te zanimaju.
Nije pitanje šta može, nego šta hoće da ponude...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Update: upravnica nas obavestila da se MTS konačno javio i da pristaju na sve. Kažu plaćaće kao i ostali :lolol:

 

Frkica, javilo s terena da slede masovna otkazivanja od strane komšiluka pa da ostanu u igri. 

Link to comment
Update: upravnica nas obavestila da se MTS konačno javio i da pristaju na sve. Kažu plaćaće kao i ostali [emoji38]ol:
 
Frkica, javilo s terena da slede masovna otkazivanja od strane komšiluka pa da ostanu u igri. 
Ma natezali su se dok neki glavonja nije rekao manjem glavonji:
Ma daj im, sitna lova je to...
A svakako je dobro da plaćaju valjaće vam te pare, makar za čistačicu [emoji846]







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Imamo agenciju za čišćenje, to plaćamo mi stanari. 

Ove pare su za tekuće troškove, npr nedavno smo radili čišćenje vertikala svima nešto što inače svako plaća iz svog džepa ako mu se zaglavi koješta. Sad radimo zamenu svih ulaznih vrata itd i to plaćamo sa računa zgrade a samo mali deo dotiramo mi stanari. 

 

 

 

Molim boga da ova žena ne digne ruke od cimanja jer ima par seratora koji samo zvocaju i dalje. 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Imamo agenciju za čišćenje, to plaćamo mi stanari. 

Ove pare su za tekuće troškove, npr nedavno smo radili čišćenje vertikala svima nešto što inače svako plaća iz svog džepa ako mu se zaglavi koješta. Sad radimo zamenu svih ulaznih vrata itd i to plaćamo sa računa zgrade a samo mali deo dotiramo mi stanari. 

 

 

 

Molim boga da ova žena ne digne ruke od cimanja jer ima par seratora koji samo zvocaju i dalje. 

 

 

Ista situacija bila i kod mene, i da razumem da je u pitanju sirotinja, ali ovde je bilo čisto kontriranje i zahebancija. Što bi bilo sasvim OK, i ja se ne bi mešao (i generalno se ne mešam na tim sastancima) da nisu zamalo oterali ženu. Tu sam bio dosta grub i neprijatan i problem više ne postoji...  

  • +1 1
Link to comment

Takodje, ne sećam se da sam jednom imao problem te vrste, bio je svojevremeno sa prekidanjem sadržaja (prilikom pauziranja), ali je korigovan.

 

 

Mogao bi Steins da kaže preko kog uredjaja i/ili mreže koristi sadržaj, moguće da u tom zecu leži grm.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...