Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ovo je bilo tako očekivano, mislim da sam i sam nešto slično napisao dal ovde dal na areninom topiku

 

mislim da neće biti fail, ja prvi nisam uzeo ni jedan dodatni paket, ni hd, ni sport hd sve čekajući te dodatne “premium” kanale

 

100, 200, 300 kinti dodatno za premium hd paket je smešna cifra, manje od pakle cigara, a uživanje za gledanje omiljenog tima je nemerljivo sa tom cifrom

 

 

e

jedino bi voleo da smo u mogućnosti da kao potrošači možemo da biramo kanale koje hoćemo da gledamo bez obzira na provajdera

bukvalno bi plaćao arena i sk paket i ništa više

 

Slažem se da nije neka cifra, medjutim, već je jednom pokušano ovako nešto; naime, pokrenuli su Arena kanale na SBB-u, ali toliko se mali broj prijavio na paket, da je brzo prekinuta saradnja.

 

Takodje, i na mts-u su Arene prvobitno bile koncipirane kao pay kanali, ali znamo da nije dugo potrajalo.

  • +1 1
Link to comment

Ali oni prodaju svoju televiziju, box pakete i ostalo upravo na udicu zvanu Arena Sport, i sad ko se upecao puj pike ne važi, sad ćemo da izmestimo derbije na dodatne pay kanale a vi gledajte LŠ u košarci i Bosansku Premijer ligu po ceo dan za cifru koju ste pod ugovornom obavezom??

Edited by ducca
Link to comment
7 minutes ago, ducca said:

Ali oni prodaju svoju televiziju, box pakete i ostalo upravo na udicu zvanu Arena Sport, i sad ko se upecao puj pike ne važi, sad ćemo da izmestimo derbije na dodatne pay kanale a vi gledajte LŠ u košarci i Bosansku Premijer ligu po ceo dan za cifru koju ste pod ugovornom obavezom??

pa da... Probali su i SBB sa Nova Sport slično, ali na kraju na tom kanalu nema nišat bitno, jer jbg...

 

Idioti svi, jebu narod u mozak, napravili su duopol, i sad jebi...

Link to comment
Ček, sada će pored TV Arena sport 1, postojati i TV Arena sport PREMIJUM 1?
Priča se Arena Premijum 1,2,3 kao novi kanali .Kad misle rodjaci da to urade vikend je za 2 dana .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
28 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

100, 200, 300 kinti dodatno za premium hd paket je smešna cifra

 

Nadaj se da ćeš proći sa 300 kinti. Nešto nisam siguran.

Edited by vememah
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

pa da... Probali su i SBB sa Nova Sport slično, ali na kraju na tom kanalu nema nišat bitno, jer jbg...

 

Probali su pa su ih napenalili operateri iz drugih zemalja koji nisu imali Novu Sport da će se suditi zato što su unakazili SK kanale tj. da pokušavaju da prodaju inferioran proizvod u odnosu na onaj definisan ugovorom pa su odustali.

Link to comment

Pa sad na Nova sport cepa Bundes liga, da bi prodavali svoj paket u Hrvatskoj

A za ove dodatne kanale sam davno rekao da će se desiti, u Hr se već skoro godinu dana prodaju dodatne arene, pre bilo 39 kuna, pa kada je bila očajna prodaja, spustili na 19

Link to comment
6 hours ago, renne said:

Najavio neki dan u onom intervjuu da hoće

I kao navodno "simoličnih" 100, 200 dinara za hajlajce

 

Evo tog dela:

 

Quote

OK, verovatno će da skoči cena, ali nećeš morati da plaćaš duplu pretplatu i za nas i za našu konkurenciju. Imaćeš sve na jednom mestu. Ne treba korisnici da se plaše toga. Najveći dao naših ugovora je sa operaterima, a operateri su ti koji plaćaju sadržaj. Neće to mnogo da se odražava na krajnjeg korisnika. Ako i bude rasta cena, rašće sa rastom standarda u zemlji. Uostalom, jako vodimo računa da budemo svima dostupni, možda će biti neki premijum paketi za doplatu, ali neće biti drastičnih skokova. Postoje i drugi načini da se valorizuje vrednost sadržaja. Kroz marketing, aplikacije. Recimo, na Areni Cloud će možda biti opcija da se plaćaju samo hajlajtsi, za 100 ili 200 dinara. Nije udarac na džep, a nama se to isplati sa ogromnim brojem korisnika. Mladima je to zanimljivo, ljudi to vole.

https://www.mozzartsport.com/ostali-sportovi/vesti/nebojsa-zugic-direktor-tv-arena-sport-najveca-zelja-mi-je-evroliga-nece-biti-drasticnog-skoka-cene/401152

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...