Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

17 hours ago, Spirit said:

SBB bi trebao da jače gura priču EON van mreže, danas gotovo svi imaju nekakav tv sa USB prikljuckom, a dosta ljudi ima i smart TV. Pa izvoli optiku kod Telekoma, a uzmi naš eon, ako nemaš smart tv daćemo ti uredjaj. Mislim i njima je to jeftinije, ne ulazu u infrastrukturu

Ali...po informacijama koje imam, mts stoji jako loše u velikim gradovima i rešio da krene u ofanzivu. Sad, to sto se to tumaci kao napad na slobodne medije je drugi par rukava.  

 

Da li je ovo napad na slobodne medije?

 

image.png.bd846169c87e9c40b8cbbdefb36995ce.png

Link to comment

Ma poenta je da se i jednima i drugima veoma snažno jebe za korisnike.

Zvali me iz Sbb-a nudeći...nešto...mrzelo me da pratim čuo samo da je pogodnoste u vidu besplatnog pink filmskog paketa:Jova:koga uzgred već imam...:isuse:

  • +1 2
Link to comment
Ne bih složio da SBB pokušava da nahvata korisnike na N1. Pre će biti da je SK mamac za to. A napad na slobodu medija dobro zvuči ali mislim da to nije razlog, tu se slažemo
To je priča koja se "valja" gazdama kad treba da odobre budžet/pokriju gubitke na N1.
Zato je i ova kampanja ovakva.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ne znam koliko su im N1 i Nova S isplativi, ali verujem da vlasnicima ulaganje u njih "pravdaju" govoreći da su ti kanali sredstvo privlačenja korisnika na SBB. Mislim da im zbog toga i nije cilj da ti kanali budu široko dostupni, npr. kod mts-a čak i da ovi imaju želju da ih ubace u ponudu.

Link to comment
2 hours ago, Apollo Creed said:

Ma poenta je da se i jednima i drugima veoma snažno jebe za korisnike.

Zvali me iz Sbb-a nudeći...nešto...mrzelo me da pratim čuo samo da je pogodnoste u vidu besplatnog pink filmskog paketa:Jova:koga uzgred već imam...:isuse:

 

Trebao si im reći "da se tako ne dobijaju izbori".

Link to comment

imam u selu total. i ne znam da li, usuđujem se reći, normalnom čoveku trebaju pink kuvari, sapunice, stajl, rialiti.........imam ih 32, kol'ko tolko mogu da nađem nešto na trileru ili klasiku. i to smatraju kao "pogodnost". više nađem na onom filmboks koji puste za novu godinu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...