Jump to content

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Jel ovo Eon samo meni steka? Ne mogu epizodu da pogledam a da se po 759 puta tokom epizode slika ne zamrzne, blokira. Mrsupickumaterinu i vi i vase otkljucavanje.


Dešavalo se meni sa video klubom i opcijama gledanja ponovo, svakih par minuta zamrzne sliku na sekund, došao tehnicar i ispostavilo se da je bio problem sa kablom na utičnici, previse gurnuta polica za tv do zida i uklještila kabl. Proveri to za svaki slučaj.
Link to comment
On 21.12.2019. at 17:23, Niveamen said:

Meni je Eon uzasan kad ga gledam preko smart app na Samsungu nove serije.Znaci toliko steka,prebacim kanal ili ga vratim ono crna slika stoji,moram vise puta da prebacujem sa jednog kanala na drugi da bih ga pokrenuo.

Isto. Evo već 5-6 min pokusavam da pokrenem Novu, samo crn ekran. A prebacim na neki drugi kanal (a da nije N1) prešalta ga relativno brzo. 
 

edit: sad u stvari vidim da je pukao Eon i na Smart tv i na mob aplikaciji. Ne radi ništa, ni preko ADSLa ni preko mobilne mreže 

Edited by Spirit
Link to comment

Hvala svima na savetima. Uglavnom, preko dana sljaka kako treba, uvece steka uglavnom hd sadrzaj, sd se bolje drzi, ali mislim da sam resio problem tako sto sam smanjio kvalitet videa u podesavanjima. Tako sam sinoc nekako zavrsio drugu sezonu vajra (Sobotka :cry:).  

Link to comment

...u vezi protoka "EON van mreže", evo moje potrošnje za dva fizička box-a i jedan web nalog, uz pomalo ostalog korišćenja neta, tokom dve večeri:  :jerry:

           
Početak veze Kraj veze Trajanje IP adresa Download [MB] Upload [MB]
26.12.2019 16:07:02 27.12.2019 23:58:12 1d 07:51:10 xxxxxxxx 67810.85

1486.04

Link to comment
50 minutes ago, crnivrag said:

Svi operateri United Grupacije (SBB, Total TV, Telemach BiH, Telemach SI, Telemach CG i Net TV Plus) od 3 februara iz ponude izbacuju sljedeće kanale: Discovery Science HD, Discovery Showcase HD, Discovery Turbo Xtra HD, Animal Planet HD, Food Network HD i Fine Living HD: https://sbb.rs/a75776/podrska/vesti-i-informacije/CineStar-TV-2-HD-i-HGTV-u-ponudi-SBB-a.html

Discovery Science HD? :(

Link to comment
36 minutes ago, Frank Pembleton said:

Animal Planet? Leleee



... Shiit has hit the fan...
 

izgleda da ispada samo HD format. ne HDopstaje.

za dva poslednja nije me briga. za prvi navedeni mi je žao.

 

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Animal Planet? Leleee



... Shiit has hit the fan...
 

 

Bitno da ostaju NG Wild i BBC Earth, koji su po meni bolji od Animal Planeta. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...