Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Sad ukapirao da dugme (na daljincu) kojim se gasi ovaj mts-ov novi IPTV resiver, istovremeno pali SBB-ov STB (Cisco PDS3121). Pa, koja je šansa...  :lolol::isuse:

Edited by Jeremija
Link to comment

Ja sam pisao čim sam uzeo mts da mi njegov daljinski radi na sbb-ov 4682. Znači apsolutno sve komande dok obrnuto ne važi. S obzirom da mi risiveri stoje jedan do drugog možeš misliti kakav haos nastaje.

Link to comment

Navodno se juče ujutru pojavio Srpski titl na BBC Earth HD, ali ja ga niti jednom nisam video. Na podešavanjima za taj kanal se pojavilatidentifikacija: jezik titla Srpski.

 

Pričam o D3 platformi.

Link to comment

Ja sam pisao čim sam uzeo mts da mi njegov daljinski radi na sbb-ov 4682. Znači apsolutno sve komande dok obrnuto ne važi. S obzirom da mi risiveri stoje jedan do drugog možeš misliti kakav haos nastaje.

 

 

Sad probao, stvarno radi!  :lolol:

 

 

 U pitanju je novi Huawei uredjaj, crne boje, ali je daljinac skroz beo. Moraću malo da se igram kad se završi Jungle Book na HBO HD.

 

 

Inače, i kod mene su oba uredjaja jedan do drugoga. :isuse:

 

 

 

 

 

Navodno se juče ujutru pojavio Srpski titl na BBC Earth HD, ali ja ga niti jednom nisam video. Na podešavanjima za taj kanal se pojavilatidentifikacija: jezik titla Srpski.

 

Pričam o D3 platformi.

 

 

Ne radi, ide  Planet Earth 2, nema ni govora o titlovima. Pogledaću ponovo kad završi Jungle Book.

Edited by Jeremija
Link to comment

Au, kakvo iznenadjenje na IPTV-u - barem 5 (mrzi me da brojim, nalaze se od 114-119) novih RTS kanala računajući i jedan koji se zove RTS Kolo! :isuse::lolol:

 

 

To je znači 7 novih trash kanala za nedelju dana - dva Pinkova i čak 5 RTS-a.

 

 

Dobra vest je da su u Video Klubu (barem meni) poslali neki novogodišnji Poklon Paket, ima sasvim solidnih filmova, npr. Wolf of Wall Steet, Olympus has Fallen i Need for Speed, plus gomila domaćih i za decu (Duško Dugouško izmedju ostalog).

 

 

 

 

Kod SBB-a i dalje nema titlova na BBC Earth HD, ko kaže da ima, možda ne govori istinu....

Edited by Jeremija
Link to comment

Pojedine emisije na BBC Earth HD imaju titl. Evo upravo gledam How To Build koja ima Srpski titl. Juče sam gledao Life at the extreme with Davina McCall koja je takođe imala titl.

 

Emisija Horizon od 16.40h nema titl.

Edited by Savic
Link to comment

ja sam se navukao na slušanje tj. ubadanje sluški u TV, ok, jeste da sluške imaju 2m kabla, ali ostalo mi od Xboxa, pa nekad primjenim na neki film gdje hoću da uhvatim svaku riječ. Da ne drndam ukućane a igrati neki N4S bez zvuka motora i nitra i turborupe nije dovoljan nivo ćejfa. Pogotovo što sam noćobdija.

Link to comment

Morao bih i ja neke takve, jer sam udaljen od TV-a barem dva metra, samo bih voleo da budu baš kvalitetne, pošto imam osteljive uši.

 

 

Inače, verovali ili ne, nisam koristio slušalice jedno par decenija, mislim da su zadnje bile sa jednim super Sonijevim diskmenom (kojeg je moja majka slučajno uništila dok sam bio u vojsci). :cry:

Link to comment

Počelo je pre par dana na distribucionom satelitu da se titluje sadržaj, uskoro će sve imati prevod

Primetio sam da pri titlu nemaju slovo đ. Ostala latinična slova sa kvačicama su u redu (bbc earth hd).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...