Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Rešio danas da konačno zamenim moj stari, dobri DVR (pošto nije nikako hteo da pušta Cinestar Premiere kanale i OD sadržaj), čovek primetio onaj crni mts-ov IPTV uredjaj, pita, "Jel' ovo za Arene"? :lolol:

Link to comment

Ikom me je obavestio da je pripremio promotivnu ponudu za starog korisnika i da im je zadovoljstvo da mi povećaju cenu iste usluge za 2017.g. za 150 dinara, te cu sad Flat 3 plaćati 2450 umesto 2300 dinara.

pušite karuHvala im!

Link to comment

Gledam SK6, na njemu više ne idu one najave prenosa koje su standardno išle kada nije bilo programa. Pretpostavljam da ga ukidaju, znači jedan kanal manje za utakmice PL u 16h.

 

To je do jaja s obizorm da su ukinuli prenose i na SK1 u 16h. 

Link to comment

Definitvno su nešto u SK kalkulisali, pošto je do danas uveče samo logo stajao na SK6, a nisu išle nikakve najave. Sad je opet sve normalno krenulo, Leicester - Everton u ponedeljak u 4, a u sledeću subotu (31.12) Southampton - WBA. isto u 4.

 

 

 

Što se tiče drugih novosti, posle par dana uključio i IPTV, kad ono dva nova kanala: - Haha i Lol, na oba ide neki skrivenokamerovski sadržaj VHS kvaliteta.  :isuse:

Link to comment

Sam po sebi nije nešto, ali kao paket komplementaran SBB-ovom, nije loš, 5 HD Arena, Disney Jr., AMC, Outdoor Channel HD, Fight Network HD, su sve fini kanali kojih nema u D3 ponudi. Nažalost, očigledno da stvari ne idu nabolje, izbacuju HD kanale, izbaciše Disney XD, ali zato ovog domaćeg djubreta se baš nagomilalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...