Jump to content

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Istanbul su spustili maksimalno jer su morali da predju na drugi aerodrom. Za BL nisam siguran ali mislim da će većina putnika na toj liniji biti transferni tako da je ovih 89 evara verovatno namenjeno onima koji moraju da uštede par sati i spremni su da tu uštedu plate 3x više od autobuske karte. Inače, kod legacy carrier-a na najkraćim letovima teško možeš da očekuješ redovnu cenu ispod 60-70 evra. Varijante ispod 50 evra rade samo u vremenski ograničenim promotivnim kampanjama ili kod lowcostera.Kada smo kod promocija, Air Serbia danas otvara rebrendiranu poslovnicu na Tašu i tom prilikom će objaviti promo kampanju povodom početka rada nove kompanije - dve karte po ceni jedne.

Link to comment

1+1 za isti let. Nema posebne objave na sajtu ali kada kreneš da bukiraš let izbacuje ti istu cenu za 1 putnika i za 2 putnika. Sad sam probao DUS za decembar, 20k RSD u obe varijante (jedan ili dva putnika).Edit: mislim da dil važi do sutra u ponoć.

Edited by beowl
Link to comment
Unutrasnjost aeoplana...1.png
Kad smo kod unutrasnjosti....Pametnjakovici sa PTC zapucali na aerodrom da udju u avion da budu unutra za vreme leta...I bili snazno oduvani!
Link to comment

Etihad :Hail:Strana uprava :Hail:Uriniranje po javnom zahodu i njegovim navikama :Hail:Što se tiče 48h promocije, mislim da će je aktivirati zajedno sa novim sajtom a to bi trebalo da bude danas.

Link to comment
postoji opasnost da mi se AS smuči i pre prvog komercijalnog leta.
Jebo te, sta bi ti uradio da AS zalepi sliku na repu aviona nekog slavnog Srbina, kao sto je Norwegian uradio sa svojim avionima i slavnim licnostima u vreme kad su se probijali na skandinavsko trziste? Putovao bi biciklom? Edited by harper lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...