Jump to content

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

pa evo, objasnili su :D
Uz ovo sto je beowl objasnio,
Hm, priznajem da ja nekad malo sporije kapiram :lala: , ali meni to beowlovo i dalje deluje kao objašnjenje zašto je presedanje u B jeftinije od direktnog leta iz A u C.A možda je fora sa mojim problemom u tome što je let od A do B slabije popunjen a od B do C dobro popunjen pa onda žele da "nateraju" što više ljudi koji žele do C da lete do C od A preko B a ne direktno iz B?Naravno to onda znači da neko ko živi u A ili blizu A može da dobije tu povoljniju kartu a oni nesrećnici koji žive u B moraju da plate skupu kartu i izbora nema.Što je isto sranje, ali mnogo toga sa aviokompanijama je sranje no to je život.
Link to comment
Bottom line je, sve dok poleti sa piste i sleti na pistu, sve je, u nekoj krajnjoj liniji, ok :D
Bogami, onaj Korejanac na SFO sletio na pistu, ali u ne u jednom komadu.
Link to comment
Naravno to onda znači da neko ko živi u A ili blizu A može da dobije tu povoljniju kartu a oni nesrećnici koji žive u B moraju da plate skupu kartu i izbora nema.
Како нема, па могу да нађу варијанту да лете преко А :љ.Статистички је сасвим могуће да у авиону са 300 путника не може да се састави пар оних који су платили исто - види шта рече Џоел Сполски на ту тему (о софтверу је, али има део и са авиокомпанијама).
Što je isto sranje, ali mnogo toga sa aviokompanijama je sranje no to je život.
А, да, то умлатити свако јутро док се не призову к.
Link to comment
Ал регистрација и даље YU :)
I ostaće YU, to je kod (prefiks) dodeljen Srbiji.Ranije ga je koristila Jugoslavija. I Crna Gora koristi jedan od kodova koji je ranije bio dodeljen Jugoslaviji. Preostale bivše republike su dobile nove kodove.(više o tome ovde i ovde)
Link to comment
znalci, kako cenite, kada ce biti uveden taj redovni let za Kairo koji su najavili u avgustu?
Prema trenutnom planu, 30. marta. Edited by beowl
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...