Jump to content

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

odlicna su slova, ne razumem nasta su se ljudi zalilinego barrcode, ti si ozbiljan covek, kako te nije sramota da napises da je jatov ketering ni bolji ni gori od konkurencijeako mi kazes kompaniju koja ima onakav izbor pica u avionu - pepsi i mivela iz dvolitarske flase, nektar jabuka i narandza iz tetrapaka, neskafa i to je jebeno to bez obzira gde letis, biraj koju zelju da ti ispunim.

Edited by gazza1
Link to comment
ako mi kazes kompaniju koja ima onakav izbor pica u avionu - pepsi i mivela iz dvolitarske flase, nektar jabuka i narandza iz tetrapaka, neskafa i to je jebeno to bez obzira gde letis
mogu ja?Lufthansa i vec spomenuti AirBerlin.ok, furaju jakobs umesto nes.a, i flajke soft-drinks su od litar i po, al necemo terat' mak na konac, right?jedino sto imaju bolje vocne sokove, al to je vec stvar celog trzista (u nemackoj se moras bas potruditi da kupis vocni sok srpskog kvaliteta)AirDolomiti: flajka vode od 0.25 bez case i furaj. (jeste bio kratak let, al nije duzi ni onaj do tivta/podgorice) Edited by Zverilla
Link to comment
mogu ja?Lufthansa i vec spomenuti AirBerlin.ok, furaju jakobs umesto nes.a, i flajke soft-drinks su od litar i po, al necemo terat' mak na konac, right?jedino sto imaju bolje vocne sokove, al to je vec stvar celog trzista (u nemackoj se moras bas potruditi da kupis vocni sok srpskog kvaliteta)AirDolomiti: flajka vode od 0.25 bez case i furaj. (jeste bio kratak let, al nije duzi ni onaj do tivta/podgorice)
lufthansa jeste djubar, ali nemojte preterivati. na letu od 90min mozes dobit i pivkana, i flajkicu vina a bogme ima i penusavca. leteo sam 2x na relaciji minhen brisel, oba puta isto.
Dodatno, ne postoji mivela od 2 litre. :P :D
sreca da ima pepsi od 2l :)
Link to comment

Lufthansa mi je ipak bila najjača™, jedan KitKat na letu BEG-MUC :isuse: Za to vreme, Turkish na BEG-IST (skoro identična kilometraža, isto vreme leta) donese ovo:Turkish_Airlines_sample_service_in_economy_class_(short_haul_flights).jpgLevo je popodnevni/večernji, desno jutarnji obrok u ekonomskoj klasi. Sendvič je ćuretina/sir/tuna, salata je losos/ćuretina/piletina. Uz to kolač jabuka/višnja ili čokoladni mus, ujutro seckano voće. Pristojna zemička i slani krekeri onako usput. Pića možeš da tražiš koliko hoćeš, ima vino, ima Efes, ima Tuborg malt. Kafa, čaj i sokovi standardno. Na letovima od preko dva sata biraš jedno od tri topla jela iz menija koji te sačeka na sedištu.U poslednje tri godine sam razvio ozbiljan prezir prema kompanijama koje ti tokom dva sata udele pola čaše razvodnjene filteruše i čokoladnu štanglicu od 25 grama (dok se ovi spremaju da uvedu flying chef-a na svim regionalnim letovima). Brate mili, dodaj još 10 evra na kartu ali posluži nešto kršteno, kao da je to neka velika mudrost...

Link to comment

^^Zezanje. :)Ja inače najnevolem ona štrokava kolica na kojim vozaju posluženje.Mislim da su nabavljena krajem 70-tih ili početkom 80-tih.

Edited by wall
Link to comment
pa osim kad sam leteo turkish.om, svugde je ketering bio gori nego jatov sendvic, a cesto i nepostojeci(a letim bar 1 mesecno po evropi, cim stignem)airberlin na kracim letovima (ispod 2h) daje bonzitu ili tako neko govance (poslednji put kad sam leteo njima - klot kiflu ogavnog ukusa).LH i oni sto su pod njinom shapom - takodjer.
+1Alitalia - letovi po Evropi instant kafa, voda, juice. Za klopu vrećica slanih krekera, ili vrećica slatkog keksa(ne može oboje). Ako hoćeš pivo, može 5EUR.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...