Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Jbt, u Montenegru ti ostave ko čoveku prostora, a u JAT-u mi večito kolena bila u ustima.
ma gde ima mesta u montenegru :blink: ? u ovom sto leti PG-BG sigurno ne. par puta sam leteo sa KK Buducnost dok se igrala ABA i skroz mi je neverovatno da nisu uspeli da se iscimaju da zauzmu bar mesta pored izlaza za centre
Link to comment
ma gde ima mesta u montenegru :blink: ? u ovom sto leti PG-BG sigurno ne. par puta sam leteo sa KK Buducnost dok se igrala ABA i skroz mi je neverovatno da nisu uspeli da se iscimaju da zauzmu bar mesta pored izlaza za centre
Ja sam ti u poslednjih godinu dana dvaput išla preko Golubovaca u Beograd i kolena jedva da su mi dodirivala sedište ispred. U JAT-u ja moram da se iskosim otkad znam za sebe.
Link to comment

ja se redovno krivim i u montengeru (a imam malo vise od 2m), osim kada me sreca pogleda i dobijem izlaz. srecom, to mucenje traje 35min, pa nije neka drama... + montenegro znatno teze otkazuje letove i nekoliko puta se desilo da se jatov let otkaze (zbog kise, snega, vetra...), a da montenegro saceka nekoliko sati i ipak poleti :thumbsup:

Link to comment
ma gde ima mesta u montenegru :blink: ? u ovom sto leti PG-BG sigurno ne. par puta sam leteo sa KK Buducnost dok se igrala ABA i skroz mi je neverovatno da nisu uspeli da se iscimaju da zauzmu bar mesta pored izlaza za centre
Čekaj da dopadneš jednom u avion Iberie. :lolol: Tamo mogu da sede samo deca do 150 cm visine. Jedini put kad sam leteo Rim-Madrid, bio sam u polu stojećem položaju, dok se stjuardesa nije sažalila i prebacila me na mesto kod emergency exit-a. Od tada tu liniju letim samo Alitaliom, koja je krajnje budjava, ali barem se pristojno sedi.
Link to comment
Čekaj da dopadneš jednom u avion Iberie. :lolol: Tamo mogu da sede samo deca do 150 cm visine. Jedini put kad sam leteo Rim-Madrid, bio sam u polu stojećem položaju, dok se stjuardesa nije sažalila i prebacila me na mesto kod emergency exit-a. Od tada tu liniju letim samo Alitaliom, koja je krajnje budjava, ali barem se pristojno sedi.
Air Inkvizitor :cry:(jebeni Rayanair poceo da naplacuje emergency exit. kakva zlocinacka organizacija)
Link to comment
Air Inkvizitor :cry:(jebeni Rayanair poceo da naplacuje emergency exit. kakva zlocinacka organizacija)
Wizz & drugari to rade odavno, ali tu je i prednost. Ta mesta obicno niko ne placa, a tu zbog bezbednosnih propisa mora sedeti neko. Ako izgledas iole normalnije, visok si i govoris engleski, stjuardese ti ponude da sednes tu. Fora je i da udjes negde posle polovine ljudi, jer onda krenu da pecaju srecnikeSad sam bio u Parizu, tamo i nazad na istu foru sedeo kod izlaza.
Link to comment
Air Inkvizitor :cry:(jebeni Rayanair poceo da naplacuje emergency exit. kakva zlocinacka organizacija)
Wizz & drugari to rade odavno, ali tu je i prednost. Ta mesta obicno niko ne placa, a tu zbog bezbednosnih propisa mora sedeti neko. Ako izgledas iole normalnije, visok si i govoris engleski, stjuardese ti ponude da sednes tu. Fora je i da udjes negde posle polovine ljudi, jer onda krenu da pecaju srecnikeSad sam bio u Parizu, tamo i nazad na istu foru sedeo kod izlaza.
Link to comment
Air Inkvizitor :cry:(jebeni Rayanair poceo da naplacuje emergency exit. kakva zlocinacka organizacija)
Zlocinacka organizacija zato sto ima najeftinije letove u Evropi?
Link to comment
Pa, i zato.
Ja iz perspektive obicnog putnika ne mogu a da ne budem prestetan zbog postojanja istog. Uvek vise volim da potrosim pare na hotel od 4 ili 5 zvezdica a da me avion kosta nista. Ostalo me ne zanima.
Link to comment
"Ako placas u kikirikiju, dobijes majmune" - vole da kazu ovi Englezi.
Pa sta ja znam, radi se o vrlo kratkim relacijama od sat do dva leta: Mnogo mi je vece maltretiranje do aerodroma, pa parking, pa razni cekinovi i kontrole da mi tih sat vremena neudobog leta ne prave nikakvu razliku. Koristim cesto ryan za city brejkove™ po evropi na 4-5 dana. Razliku od 150-200 evra koje ustedim na tom kratkom letu uvek investiram u ozbiljan hotel, tu je vec bitna razlika kako te tretiraju i kako se osecas.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...