Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Jos je gori stari AA. Zamisli da je srpska kompanija, kako bi je rastrgli na FB i PPP.Gledam ovaj full snimak obracanja Dzejmsa Hogana. Pa ludilo. Ovo je kao da se Ferguson obraca zaposlenima u FKCZ. Ja mislim da nismo svesni koliko je ovo velika stvar za Srbiju.

Edited by gazza1
Link to comment
Gledam ovaj full snimak obracanja Dzejmsa Hogana. Pa ludilo. Ovo je kao da se Ferguson obraca zaposlenima u FKCZ. Ja mislim da nismo svesni koliko je ovo velika stvar za Srbiju.
Isto.
Link to comment

Etihad je arapska firma i nema nijedan razlog da deli evropske estetske ukuse. Tako da je logicno da novi logo vise vuce na Etihad logo nego na novi logo Germanwingsa.Kakav se kic i neukus cesto vidja, ovo je sasvim OK.

Link to comment
Kao i do sada. Za sada.
Pa da, isti lopovski menadžment ostaje. Kao što je ostao u i Telenoru i Delezu.Ja bih voleo da prosečan korisnik usluga vidi nekakve koristi od prodaja velikih kompanija, ali to se nešto ovde ne dešava.
Link to comment
Pa da, isti lopovski menadžment ostaje. Kao što je ostao u i Telenoru i Delezu.Ja bih voleo da prosečan korisnik usluga vidi nekakve koristi od prodaja velikih kompanija, ali to se nešto ovde ne dešava.
Novi avioni, nove destinacije, umesto gubitaša na našoj grbači profitabilna firma (očekujemo)...
Link to comment
troll on:jel ti se sviđa novi livery american-a?
Puno bolje nego stari, za kog se vidi da je 35 godina star, a ni tada nije bio bog zna sta, mada trup podsjeca na stari JAT-ov, aluminijska boja i trobojka. Novi rep mi se svidja, a logo je nekako amorfan mada ima ono krilo/peraje kao i moji HW :-) No, kao sto rekoh to mi je potpuno nevazno, a siguran sam i za 31/32 ciljne grupe.Meni je kod AA, a posebice UA jer su oni to maltene patentirali, zasmetalo to sto su oni koristili bankrotstvo kao strategiju za obracun sa radnicima i njihovim sindikatima i sto je 'sharing of the pain' bio vise nego neproporcionalan, cak i za ovdasnje prilike. Ti sindikati su bili dosta nerazumni i umnogome su doprinijeli problemima tih firmi, ali su se kola na kraju slomila na sirotinji. Ne da sam time nesto iznedadjen, ali eto to me je kad njih narviralo daleko vise od glupog loga.A nista od toga me nije sprijecilo da i dalje letim sa njima, kad mi je odgovaralo.
Link to comment
Novi avioni, nove destinacije, umesto gubitaša na našoj grbači profitabilna firma (očekujemo)...
I ne samo to, veci i direktan pozitivan stimulus dodirnim segmentima: aerodrom, logistika, cak i veci prihod agenciji za kontrolu leta koja naplacuje za prelet, itd.
Link to comment

Pa to tako može u US. Kad podneseš za Chapter 11, ti i dalje možeš da nastaviš da radiš ko kompanija. U Evropi odmah se prekidaju operacije i pokreće se raspodela sredstava iz stečajne mase.

Link to comment
I ne samo to, veci i direktan pozitivan stimulus dodirnim segmentima: aerodrom, logistika, cak i veci prihod agenciji za kontrolu leta koja naplacuje za prelet, itd.
Jasno. Mislio sam samo na benefite koje mi, kupci i građani Srbije, možemo neposredno očekivati.
Link to comment
Pa da, isti lopovski menadžment ostaje. Kao što je ostao u i Telenoru i Delezu.Ja bih voleo da prosečan korisnik usluga vidi nekakve koristi od prodaja velikih kompanija, ali to se nešto ovde ne dešava.
Na ovaj dogovor sa Etihadom mnogo više gledam kao poreski obveznik nego kao potencijalni korisnik usluga. Usluge JAT-a sam koristio možda u 6 navrata. A JAT finansiram, kao i svi vi, od kada znam za sebe.Nego, zamislite ovog naše gore list lika koji je sada glavni u AirSerbia, kako na nekom prijemu upoznaje Dušana Bajatovića, a ovaj mu se predstavlja kao direktor Srbija Gasa i kreće onu njegovu staru "ja kao privrednik" mantru. Edited by pacey defender
Link to comment
Pa da, isti lopovski menadžment ostaje. Kao što je ostao u i Telenoru i Delezu.Ja bih voleo da prosečan korisnik usluga vidi nekakve koristi od prodaja velikih kompanija, ali to se nešto ovde ne dešava.
dobićeš za početak ovako neštohqdefault.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...