Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

zapanjujuce, putnici aviokompanije dozvoljavaju sebi da rasudjuju o njenom imidzu. to samo u Srbiji ima...
Kako samo smeju, bezobraznici!Ja mislim da ništa ružnije nisam video u životu. Ovaj logo me bukvalno podseća na neke apstraktne anđele koji dodiruju nebesa, to je jedan takav bad omen da nemam reči, bukvalno me plaši. Tera putnika da razmišlja o smrti i prolaznosti života svaki put kada vidi ovaj logo, a trebalo bi da leti.Br.#1 strah čoveka koji ulazi u avion je da ne umre u plamenoj buktinji koji se survava sa 30.000 stopa.Možda je to neka perverzna pilotska šala? Pre bih svario kačenje golih žena na avion, lobanja i viskija.
Link to comment
zapanjujuce, putnici aviokompanije dozvoljavaju sebi da rasudjuju o njenom imidzu. to samo u Srbiji ima...
pretpostavljam da uvek pre nego sto kupis avio kartu prvo prostudiras font koji su koristili za rep, telo, e-kartu, boarding pass... pa onda das svoj novac najukusnije dizajniranom, right?
Link to comment
Kako samo smeju, bezobraznici!Ja mislim da ništa ružnije nisam video u životu. Ovaj logo me bukvalno podseća na neke apstraktne anđele koji dodiruju nebesa, to je jedan takav bad omen da nemam reči, bukvalno me plaši. Tera putnika da razmišlja o smrti i prolaznosti života svaki put kada vidi ovaj logo, a trebalo bi da leti.Br.#1 strah čoveka koji ulazi u avion je da ne umre u plamenoj buktinji koji se survava sa 30.000 stopa.Možda je to neka perverzna pilotska šala? Pre bih svario kačenje golih žena na avion, lobanja i viskija.
pejotl, heroin, meskalin, tripovi?
Link to comment
pretpostavljam da uvek pre nego sto kupis avio kartu prvo prostudiras font koji su koristili za rep, telo, e-kartu, boarding pass... pa onda das svoj novac najukusnije dizajniranom, right?
pricas kojestarije, izvini sto moram da upotrebim snazan izraz
Link to comment

Sto bi se to na maternjem reklo, the complete visual identity leaves a lot to be desired, ali je to apsolutno nebitno velikoj vecini putnika. Nije to auto ili odijelo, pa da su vazni dizajn, boje i dezeni.Ja imam preletenih preko 1/4 miliona milja i nikad mi to nije bio kriterij ni kad karte placem firminim, a pogotovo svojim parama. Stavise, vecina tih milja je bila na izuzetno ruznim AA i UA avionima.Nek oni imaju dobre cijene, tacnost i sigurnost letenja i Bog da ih vidi. Pa cek onda da vidis kad budu imali promotivno ofarbane avione za Exit i Guchu, kao Etihad za GP F1 :-)

Link to comment

dobar je logo, objašnjenje šit, a devojka radi ok, ako je suditi po portfoliju. malo je grub rad, možda da je loma manji, tanje linije, deluje mi kao da je jedva spakovan na repuglavnom baš iz tih razloga nefinog logoa i jš nekih im neću plaćati kartu. zločinakčka organizacija ne poštuje red vožnje, onda su meni kao građaninu i plačaću poreza prebacili 100% duga (koji niko jebeno nije pomenuo) koji je plod njihovog zajebavanja i onda su mi još uzeli taj avans od 23 miliona za erbasove. ne plaćam! :angry:ne stvarno, ovaj dil je samo pokazatelj kako to dinkara završava. kada je on sa strane posla blokira preuzimanje duga i sve ostale ustupke, kada je on u priči spuštaju se gaće, ali se zato pravi pompa. naravno nema se keša da se spasu sva preduzeća u problemu, ali zato se iztargetiraju najveća/zvučnija i onda se na njima poentira

Edited by Ravanelli
Link to comment

docim je kada kostunica prodaje NIS, sta? posao veka?prodaja NIS-a rusima je neopisivo besmisleniji dil po srbiju od ovog, u svakom pogledu: ekonomskom, strateskom, image-wise....

Edited by buffalo bill
Link to comment
Možda je to neka perverzna pilotska šala? Pre bih svario kačenje golih žena na avion, lobanja i viskija.
+1Dajte jebemmu, nije do svidjanja i nesvidjanja no do cudnovato sklopljenog posla izmedju svrsene studentkinje i avioprevoznika. Vec je to bizaran podatak, da ne ulazim u potpunu neprimerenost koncepta i negativne asocijacije koje izaziva.(btw. studentkinja jeste talentovana i ima solidan i ambiciozan portfolio za 1 tek svrsenog studenta, tipografija joj je jedna od jacih strrana)Kada se radi ribrending kompanije ne krece se od logotipa vec se za'vata malo sire. Koja je strategija prevoznika, na koje putnike puca, sta zeli da kaze svojim nastupom i kakav imidz stvara. Pa jedna kompanija (iz Dubaia cini mi se) zaposljava iskljucivo majke nesavrsenog izgleda kao stjuardese jer su zakljucili da topli, familijarni, neposredni domacinski pristup njihovoj ciljnoj grupi vise prija. Sa druge strane Virdzin ide na segsi manekenke u plameno crvenim haljinama koje se ljubazno smeskaju dok ti brisu povracku od viskija sa kosulje.Ovo je logo koji je usvojen za kafanskim stolom minut pre nego sto je direktor cackalicu bacio u pikslu.Ovo resenje je jednostavno neprimereno.I da ponovim, moglo je i gore, mladjin pasenog je mogao da makne kintu umesto ove (sasvim korektne) dizajnerke. Edited by CowBoy
Link to comment
Sto bi se to na maternjem reklo, the complete visual identity leaves a lot to be desired, ali je to apsolutno nebitno velikoj vecini putnika. Nije to auto ili odijelo, pa da su vazni dizajn, boje i dezeni.Ja imam preletenih preko 1/4 miliona milja i nikad mi to nije bio kriterij ni kad karte placem firminim, a pogotovo svojim parama. Stavise, vecina tih milja je bila na izuzetno ruznim AA i UA avionima.Nek oni imaju dobre cijene, tacnost i sigurnost letenja i Bog da ih vidi. Pa cek onda da vidis kad budu imali promotivno ofarbane avione za Exit i Guchu, kao Etihad za GP F1 :-)
troll on:jel ti se sviđa novi livery american-a?American-Airlines-New-Livery-Dallas.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...