Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Nema letova za Barcu, Madrid, Lisabon, Manchester...ovo što su otvarali nisu morali ni da otvaraju štos mene tiče <_< Missim, šta da radim u Bejrutu...

^_^ :P

:oU Bejrutu najjače zezanje sada! I u Singišu, HK i Šangaju. Samo nek nam za tamo uvode letove. Zapadni svet je sooo last decade.
Link to comment

Nije to, nego i sto su ukrali ime jednom forumu. A i ovaj jedan orao izgleda kao da se sprema da poleti na jednu stranu, a ovaj drugi na drugu, ali im se uvezala krila pa sad sede s prekrstenim rukama ljuti jedan na drugog. Losa poruka... I uopste ne lice na one orlove sa srpskog grba koji imaju otvorene kljunove.

Link to comment
Nego, to za AUS direktno ili sa presedanjem? :D
Preko AUH, naravno, ali bez presedanja (samo sletanje). Ne može ovaj naš region da napuni direktnu liniju iz BEG.CHI možda, ali Kina i Far East će se raditi sa presedanjem na AUH sve dok Emiratima ne ponestane letova iz sporazuma koje imaju :D
Link to comment
:oU Bejrutu najjače zezanje sada! I u Singišu, HK i Šangaju. Samo nek nam za tamo uvode letove. Zapadni svet je sooo last decade.
Ma u Damasku i Alepu jos i bolje :P
Link to comment
:oU Bejrutu najjače zezanje sada! I u Singišu, HK i Šangaju. Samo nek nam za tamo uvode letove. Zapadni svet je sooo last decade.
upravoedit: možda i "so last century"
Link to comment
Ma u Damasku i Alepu jos i bolje :P
Ja sam ozbiljna, a ti se zezaš. <_<Do 2020. godine 1.75 milijardi ljudi koji pripadaju srednjoj klasi će da bude iz Azije. Molim lepo!
Link to comment

To ćemo iz Azije da idemo medju plebs turistički, po raznim Barselonama i Lisabonima, ko da ideš u Indiju da vidiš običaje siromašnih.Nego, AirSerbia pregovara sa niškim aerodromom. Joj, kad bi njega malo uredili. Izgleda ko da će Tito da izadje iz njega.

Link to comment

Ne mogu da zamislim da nešto ovako ružno uopšte može da uzleti.Zašto uvek moramo biti najgori? Sad me mrzi da kačim logo železnica srbije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...