Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

+150a pogotovo ovaj deo :twak:Nije morala ni da leti, mogla je na netu da istrazi pre nego izjavi ovako nesto...
Kako sam ja shvatio iz njene price, to su joj ljudi iz ethiada rekli da trup aviona mora biti bijel.
Link to comment
четвртак, 01 август 2013 13:57Тодорза Бранислава Ромчевића,добисмо арабеску као "бренд" српског предузећеНије то арабеска, ако пажљивије погледате више личи на слику нечастивога. Погледајте пажљивије, и видећете.
Link to comment
Kako sam ja shvatio iz njene price, to su joj ljudi iz ethiada rekli da trup aviona mora biti bijel.
Pa mogla je da kaze da je to bio brief, a ne da izmislja ovo visa klasa = beli trup.
Link to comment

Ništa, daj da zatvaramo kompaniju jer ne valja logo i jer je ružno ime a font je zločin protiv mira... Tačno sam znao oko čega će Srbi da se pokače na krv i nož :isuse:Alo, braćo i sestre, srpski avioprevoznk otvara DVANAEST novih linija, ubacuje DESET novih aviona i kako stvari sroje imaće najbogatiji in-flight proizvod u Evropi. Eeeeeej, letećete u Ljubljanu i Budimpeštu ekonomskom klasom sa IFE i sopstvenim ekranom ali nema šanse da svarite ime kompanije i logo na avionu? Pa brate mili, pa mili brate...Putnicima je bitno da dobiju (po redosledu prioriteta) povoljnu cenu, dobra vremena/konekcije, nov i pouzdan avion, ljubazno osoblje, kvalitetnu uslugu. Ako je to ispunjeno, na repu aviona može komotno da stoji veprova glava probodena strelom a na trupu ime kompanije "Air Žitoradja" na miroslavljevoj ćirilici. Šta je ovo danas na svim podforumima, Svetski dan mračenja?

Link to comment

Inače, ako nekog zanima, evo jedne poluinformacije sa brifinga za zaposlene:

No Q400, ATRs stay on. A319 temporary until Etihad decides on new aircraft for the entire group. This could even mean going back to 737 at some point (new 737 of course).
Link to comment
Alo, braćo i sestre, srpski avioprevoznk otvara DVANAEST novih linija, ubacuje DESET novih aviona i kako stvari sroje imaće najbogatiji in-flight proizvod u Evropi. Eeeeeej, letećete u Ljubljanu i Budimpeštu ekonomskom klasom sa IFE i sopstvenim ekranom ali nema šanse da svarite ime kompanije i logo na avionu? Pa brate mili, pa mili brate...
Nema letova za Barcu, Madrid, Lisabon, Manchester...ovo što su otvarali nisu morali ni da otvaraju štos mene tiče <_< Missim, šta da radim u Bejrutu...

^_^ :P

Link to comment

@beowlsve je to lepo, ali je i nebitno, kad ubijaju YU brend, stvaraju SRB brend, kad je logo i istocnjacki i srednjevekovni, i jeste i nije dovoljno srpski, kad se koristi font koji niko na avion stavio nije itd itd itd. :P:lolol:

Link to comment

čačkao malo po komentarima na airlinersu o perspektivama:neki nagađaju da će etihad preko air serbie povećati broj letova za australiju jer srbija ima bilateralni sporazum za 7 povratnih letova nedeljno za sidnej, melburn, brizbejn i pert a uae su već ispucali sve sa emiratesom i etihadom a srbija nijedan. dakle let beg-auh-syd nekim a330 recimo sa oznakom ju (još uvek).plus krljanje sa lufthansom, austrianom i turkishom na see području uz pomoć air berlina.

Link to comment

Ja sam, Beowle, sva srećna. Vidiš da igram ceo dan po forumu. :D Sve pet oko ovog dila što se mene tiče.Nego, to za AUS direktno ili sa presedanjem? :DJojjj, pa kad uvedemo i CHI, NYC i neku Kinu. Fab!!!

Link to comment
neki nagađaju da će etihad preko air serbie povećati broj letova za australiju jer srbija ima bilateralni sporazum za 7 povratnih letova nedeljno za sidnej, melburn, brizbejn i pert a uae su već ispucali sve sa emiratesom i etihadom a srbija nijedan. dakle let beg-auh-syd nekim a330 recimo sa oznakom ju
To bi verovatno codesharovali sa Qantasom jer ovi sigurno ne bi uspostavili svoj let. Zvuči narkomanski dobro, sačekajmo da vidimo kako će se posao razviti u prvih 6-12 meseci.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...